Pavyzdžiai

Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis"

10   (1 atsiliepimai)
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 1 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 2 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 3 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 4 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 5 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 6 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 7 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 8 puslapis
Įmonės etikos kodeksas: UAB "Anis" 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Įmonės ANIS patikimumas ir reputacija remiasi besąlygišku jos darbuotojų etiškos verslo praktikos laikymusi. Siekiant išlaikyti nepriekaištingą įmonės ANIS reputaciją, jos darbuotojai privalo visuomet veikti pagal aukščiausius etikos standartus.
Įmonės ANIS veiklos principai numato pagrindinius įmonės ANIS veiklos tikslus bei įsipareigojimus įvairiems savo partneriams. Kai kurie pagrindiniai veiklos principai yra integruoti ir į šį Garbės ir etikos kodeksą, siekiant parodyti, kad įmonė ANIS tikisi iš kiekvieno savo darbuotojo, kad šis savo elgesiu prisidėtų prie minėtų principų rėmimo.
• sąžiningai ir skaidriai bendradarbiauja su klientais, kolegomis, partneriais ir kitais asmenimis, su kuriais įmonė ANIS palaiko verslo santykius.
• bendraudamas su kitais asmenimis, elgiasi oriai, pagarbiai ir sąžiningai, siekdamas sukurti ir palaikyti skaidrią ir konstruktyvią darbo atmosferą.
• profesionaliai atlieka savo darbą ir gerbia kitų pastangas.
Įmonė ANIS gerbia savo darbuotojų pagrindines teises, elgiasi su jais sąžiningai ir pagarbiai, sudaro saugias darbo sąlygas, skatina geriausią darbuotojų sugebėjimų panaudojimą bei vystymą, o taip pat suteikia visiems lygias galimybes profesinėje srityje. Įmonė ANIS užtikrina darbuotojų duomenų apsaugą.
Veiksmai, susiję su persekiojimu darbo vietoje, yra netoleruojami. Kiekvienas pranešimas dėl tokių veiksmų galimumo bus kruopščiai ištirtas ir, jei reikia, bus imtasi atitinkamų priemonių.
Darbuotojai turi negailėti pastangų, kurdami ir palaikydami tokią darbo atmosferą, kuri yra saugi, skaidri, ir kurioje asmuo yra gerbiamas ir nepersekiojamas.
Klientai, tiekėjai, rangovai ir verslo partneriai
Įsipareigojimai
Atsakomybė
Įmonė ANIS bendradarbiaudama su klientais, tiekėjais, rangovais ir partneriais, laikosi skaidrumo ir sąžiningumo principų.
Sugebėjimas tinkamai laikytis įmonės ANIS veiklos principų bei etikos kodekso nuostatų bus vienas iš pagrindinių veiksnių, tiesiogiai įtakosiančių tolimesnius ryšius su verslo partneriais.
Verslo skaidrumas
Veiklos principas
Įmonė ANIS reikalauja, kad būtų laikomasi sąžiningumo, skaidrumo ir nešališkumo principų visose jos veiklos srityse ir tikisi, kad jos klientai ir partneriai laikysis tokio paties požiūrio. Bet koks tiesioginis ar netiesioginis pasiūlymas duoti kyšį ar priimti neteisėtą užmokestį yra nepriimtinas. Įmonės ANIS darbuotojai privalo vengti privačių finansinių ir kompanijos interesų konfliktų. Turi būti vedama kruopšti ir tiksli visų įmonės...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2458 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (2458 ž.)
Darbo duomenys
  • Etikos pavyzdys
  • 9 psl., (2458 ž.)
  • Word failas 88 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pavyzdį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt