Referatai

Hidroištekliai

9.4   (3 atsiliepimai)
Hidroištekliai 1 puslapis
Hidroištekliai 2 puslapis
Hidroištekliai 3 puslapis
Hidroištekliai 4 puslapis
Hidroištekliai 5 puslapis
Hidroištekliai 6 puslapis
Hidroištekliai 7 puslapis
Hidroištekliai 8 puslapis
Hidroištekliai 9 puslapis
Hidroištekliai 10 puslapis
Hidroištekliai 11 puslapis
Hidroištekliai 12 puslapis
Hidroištekliai 13 puslapis
Hidroištekliai 14 puslapis
Hidroištekliai 15 puslapis
Hidroištekliai 16 puslapis
Hidroištekliai 17 puslapis
Hidroištekliai 18 puslapis
Hidroištekliai 19 puslapis
Hidroištekliai 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Hidroištekliai priklauso atsinaujinantiems energijos ištekliams, jie sudaro didžiąją jų dalį. Beveik kiekvienam pasaulio kampelyje žmonės gamina ir naudoja hidroenergiją. Bet kas gi yra hidroištekliai? Hidro - reiškia vanduo, o vanduo yra energijos nešėjas. Būtent tekančio vandens dėka išgaunama hidroenergija.
Vanduo - labiausiai gamtoje paplitęs skystis. Jis yra paprastos cheminės sudėties (H2O), tačiau universalus, labai reikalingas, net būtinas, nes beveik visi procesai vyksta betarpiškai jam dalyvaujant. Veikiamas šilumos jis keičia savo pavidalą. Šilumą jis gali kaupti ir atiduoti aplinkai. Jis ir skystis, ir dujos - garai, ir kieto pavidalo - ledas. Vanduo gali generuoti energiją ir atlikti darbą dėl savo masės sunkio, tėkmės srauto greičio ir inercijos jėgų. Tos vandens savybės plačiai panaudojamos technikoje, mechaninei hidroenergijai ir elektros energijai gauti.
Vanduo upėje teka dėl savo sunkio ir upės nuolydžio atlikdamas darbą trinčiai tarp tekančio vandens molekulių (klampumui), hidrauliniam pasipriešinimui upės vagoje įveikti, nešant ir ridenant upės dugnu nešmenis, plaunant upės vagą ir kt. Šiam darbui reikalinga energija priklauso nuo tekančio upe vandens kiekio ir upės kritimo.
• Hidroenergijos ištekliai paplyte po visą pasaulį. Ištekliai egzistuoja apie 150 šalyse, ir maždaug 2/3 ekonomiškai galimų naudoti potencialų lieka dar nenaudojami. Tai daugiausiai pastebima besivystančiuose šalyse, kur našumas yra labai būtinas.
• Tai išbandyta ir labai pažengusi technilogija, su didesne nei amžius patirtimi. Naujos elektrinės labai produktyviai tiekia ir gamina energiją.
• Ji turi didelę reikšmę šiltnamio efekto mažinimui, išvengiamas iškasamo kuro naudojimas. Hidroenergija tai santykinai mažas šaltinis atmosferinio spinduliavimo palyginus su iškasenų deginimo naudojimo galimybių.
• Našumas su maksimaliu energios apkrovimu iš hidroenergijos leidžia geriau išnaudoti pagrindinį apkrovimą negu kitiems mažiau lankstiems elektros ištekliams.
• Ji turi mažiausius valdymo kaštus ir ilgiausią produktyvumą, palyginus su kitais stambiais gamintojais. Karta įnešus pradinę investiciją į būtiną piliečių darbą, įmonės gyvenimas gali būti ekonomiškai plečiamas santykinai pigiu išlaikimu ir periodišku elektroninių įrengimų pakeitimu.
• Dėl to, kad hidroelektrinės dažnai jungiasi prie kompleksinio vystymosi, projektas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5498 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
20 psl., (5498 ž.)
Darbo duomenys
  • Referatas
  • 20 psl., (5498 ž.)
  • Word failas 1 MB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt