Referatai

Grigorijus Rasputinas

9.6   (3 atsiliepimai)
Grigorijus Rasputinas 1 puslapis
Grigorijus Rasputinas 2 puslapis
Grigorijus Rasputinas 3 puslapis
Grigorijus Rasputinas 4 puslapis
Grigorijus Rasputinas 5 puslapis
Grigorijus Rasputinas 6 puslapis
Grigorijus Rasputinas 7 puslapis
Grigorijus Rasputinas 8 puslapis
Grigorijus Rasputinas 9 puslapis
Grigorijus Rasputinas 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Paslaptys ir nesusipratimai persekiojo Rasputiną nuo pat jo gimimo. Yra žinoma, kad Grigorijus Efimovičius-Rasputinas, tikroji pavardė Novych gimė apie1864-1865 metus, tačiau nei vienoje tos apylinkės, kur gyveno Rasputino šeima, bažnyčios registracijos knygoje, jokių įrašų apie jo gimimą nuo 1943m. iki 1868m. nėra. Per visuotinį gyventojų surašymą 1897m. Grigorijui Rasputinui buvo 28m., vadinasi remiantis tais duomenimis jis gimė 1969m. Pokrovskoje kaime, Tobolsko gub. Sibire. Jis buvo vienintelis vaikas šeimoje, nes visi kiti vaikai, kurių buvo keturi, mirė dar būdami maži. Pats Rasputinas irgi buvo labai silpnos sveikatos. Matyt, ligų paskatintas jis “apie 1892m. ėmė lankytis aplinkiniuose vienuolynuose metė rūkyti, bei gerti vyną”2. Jis ėmė klajoti po gretimus vienuolynus ir šventas vietas. Kas kartą jis keliaudavo vis į tolimesnes vietas ir vienuolynus. Viena tolimiausių jo kelionių buvo į Jeruzalę, kurią jis aplankė net kelis kartus.
Rasputinas vedė dar gerokai anksčiau, nei atsivertė į religiją ir pradėjo klajoti. Jo šeima nebuvo labai gausi, jis turėjo dvi dukteris ir sūnų. Jo šeima, Rasputinui išvažiavus į Peterburgą liko gyventi kaime ir tik kartais atvažiuodavo aplankyti Rasputino į Carskoje selo.
Yra ir kitų jo gyvenimo Pokrovskoje versijų. Kai kurie autoriai teigia, Rasputiną buvus arkliavagiu ir daug reikalų turėjus su policija. Be to, dar būdamas jaunas jis gavo Rasputino pravardę. Šis žodis yra kildinamas iš žodžio “распутник” kas reiškia mergišius ir ištvirkėlis. “Už tokį savo nedorą elgesį jis dažnai buvo baudžiamas viešomis bausmėmis, ir tik vėliau jį į savo globą paėmė bažnyčia”.3 Tačiau, yra archyviniu dokumentų, teismo ataskaitų, kuriose yra įrodymų, kad jis nebuvo arkliavagiu, kadangi šis kaltinimas nebuvo patvirtintas nė vieno liudininko.
Grigorijus savo klajonių metu įgavo labai daug patirties, išminties ir orentacijos žmogaus dvasioje. Jis, kaip teigė jo amžininkai, sugebėjo duoti labai gerus patarimus, tiek dvasinėje sferoje, tiek kituose reikaluose. Ilgainiui, apie tokius jo sugebėjimus sužinojo aplinkinių kaimų žmonės ir kreipėsi į jį įvairiais klausimais. Dalis žmonių laikė...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3756 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (3756 ž.)
Darbo duomenys
  • Visuotinės istorijos referatas
  • 10 psl., (3756 ž.)
  • Word failas 83 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Grigorijus Rasputinas - jo gyvenimas

Grigorijus Rasputinas - jo gyvenimas Visuotinė istorija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt