Namų darbai

Gamybos technologijos ir organizavimas

9.8   (2 atsiliepimai)
Gamybos technologijos ir organizavimas 1 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 2 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 3 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 4 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 5 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 6 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 7 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 8 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 9 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 10 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 11 puslapis
Gamybos technologijos ir organizavimas 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šioje knygoje gvildenamos tokios ekonomikos ir gamybos problemos. Tai, kad labai smarkėjo konkurencinė kova tarp kompanijų. Čia gvildenama ant kiek turi būti mokytas vadybininkas, ant kiek vadovas investuos į savo pavaldinių tobulėjimus, kiek tas vadybininkas žino sėkmės faktorius, jų gaunamą ekonominę naudą. Čia pagrįsta keliomis dešimtimis sėkmingų verslo atvejų analizių.
I. Remiantis literatūra išanalizuoti jūsų įmonės, įstaigos, organizacijos gamybos ar teikiamų paslaugų procesą.
UAB "Šilumnešis" yra Vilniaus miesto savivaldybės steigėja. Mūsų bendrovės veiklos licencija, gamina ir tiekia šilumos energiją, siūlo įvairias, su energijos valdymu susijusias paslaugas Vilniaus miesto gyventojams, viešiesiems ir komerciniams pastatams.
Mūsų bendrovės profesionalumas remiasi mūsų darbuotojų kvalifikuotume ir darbo patirtimi.
1995 metais Vilniaus miesto tarybos sprendimu buvo įkurta savivaldybės “Energetikos įmonė.” Pagrindinis šios įmonės įkūrimo tikslas, prižiūrėti ir eksploatuoti, savivaldybės patikėjimo teise, tuo metu valdomą energetinį ūkį. Įmonei valdyti ir naudoti patikėta miesto grupinės boilerinės, karšto vandens tinklai, kolektoriai ir dalis vietinių katilinių. 2002 metais įmonė buvo atnaujinta (reorganizuota) į uždarąją akcinę bendrovę “Šilumnešis”.
Eksploatuodamas ir prižiūrėdamas savivaldybės turtą UAB „Šilumnešis” vadovaujasi savivaldybės patvirtintomis šilumos eksploatavimo taisyklių ir tarifais. Ypač sudėtinga bendrovei buvo eksploatuoti ir prižiūrėti karšto vandens tinklus bei grupines boilerines, kadangi turtas priklausė savivaldybei, o už jo eksploataciją pagal vyriausybės nustatytą tvarką per savivaldybę apmokėdavo AB “Lietuvos energija”. Vėliau, kada nuo “Lietuvos energijos” buvo atskirti “Vilniaus šilumos tinklai”, karšto vandens tinklai ir grupinės boilerinės buvo perduotos mūsų bendrovei. Praktiškai visas centralizuotas karšto vandens ir šilumos tiekimas buvo sukoncentruotas vienoje įmonėje..
Uždaroji akcinė bendrovė “Šilumnešis”, skirtingai negu seniūnijų uždarosios akcinės bendrovės, neturi savo veiklai priskirtos kompaktiškos teritorijos. Bendrovė eksploatuoja ir prižiūri 7 vietines katilines, kurios yra išsidėsčiusios įvairiuose miesto rajonuose. Septynios katilinės kūrenamos kietu kuru, akmens anglimi, skalūno alyva, viena naudoja elektros energiją, o likusios kūrenamos gamtinėmis dujomis. Reikia pažymėti, kad Tikslas II: Sėkmė priklauso ne nuo laimės“ taip pat prižiūri ir remontuoja visus šilumos ir karšto vandens tiekimo tinklus, esančius tarp...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2611 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (2611 ž.)
Darbo duomenys
  • Pramonės ir gamybos namų darbas
  • 12 psl., (2611 ž.)
  • Word failas 102 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt