Referatai

Gamtos išteklių naudojimas

9.8   (3 atsiliepimai)
Gamtos išteklių naudojimas 1 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 2 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 3 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 4 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 5 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 6 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 7 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 8 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 9 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 10 puslapis
Gamtos išteklių naudojimas 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Gamta, mus supantis pasaulis – tai labai sudėtinga ir paslaptinga sistema, kurios reiškiniai glaudžiai ir įvairiai tarpusavyje susiję, vieni nuo kitų priklauso ir vieni kitus sąlygoja. Žmonijos ūkinės veiklos istoriją galima vertinti ir kaip jos santykių su gamta istoriją. Pagrindą sudaro gamtos išteklių naudojimas. Jų įvairovė kai kuriose pasaulio šalyse leido suformuoti požiūriui, kad gamtos išteklių mūsų žemėje yra pakankamai, kad jie neišsemiami.
Tačiau vien per ne visą antrąją šio amžiaus pusę mūsų planetos gyventojai gamtinių išteklių sunaudojo daugiau, nei per visą ankstesnį savo egzistavimą. Jau dabar kai kurių gamtos išteklių atsargos baigia išsekti ir artimiausiu metu galutinai išseks.
Apriboti gamybą, nekeičiant jos technologijos, ūkio struktūros, mažinant savo poreikių augimo tempų, žmonija negalės. Reikės ieškoti alternatyvių sprendimų.
Mums visiems neišvengiamai reikės tobulesnės naujų energetinių ir kitų išteklių naudojimo paieškos, technikos ir technologijos, gamybos ir įdiegimo būdų. Būsime priversti nuolat ieškoti energijos ir medžiagų imlumo atžvilgiu tobulesnių technologijų įdiegimo, gamtos išteklių atnaujinimo galimybių.
Gamtos ištekliai šiuo metu apibrėžiami ir klasifikuojami gana įvairiai. Gamtos ištekliai plačiąja šio žodžio prasme apibūdinami kaip gamtos elementai, naudojami gamybinėje ir negamybinėje žmonių veikloje, tenkinant jų poreikius. Poreikiai gali būti labai įvairūs, greitai kintantys, todėl ir juos tenkinantys gamtos ištekliai, jų rūšys bei naudojimo būdai taip pat kinta.
Pirmiausia reikia skirti realius ir potencialius gamtos išteklius. Realūs gamtos ištekliai yra tokie, kurie naudojami ūkinėje žmonių veikloje jų poreikiams tenkinti. Tai žmogui reikalingos žemės bei jūros gelmių iškasenos, jų telkiniai, dirvožemiai, miškai ir vandenys, atmosferos oras, augalijos ir gyvūnijos pasaulis. Realių gamtos išteklių kiekis didėja, apimtis plečiama dėl jų potencialių atsargų. Potencialūs gamtos ištekliai – gamtos turtai, kurie dėl įvairių priežasčių šiuo metu negali būti naudojami. Tai naudingų iškasenų telkiniai, kurių dėl mokslo ir technikos pažangos lygio, žmonės dar negali įsisavinti ir efektyviai naudoti. Potencialių gamtos išteklių grupei reikia priskirti ir kol kas neįsisavintus žemės ūkiui tinkamų dirvožemių plotus. Šiai gamtos išteklių grupei...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1980 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (1980 ž.)
Darbo duomenys
  • Gamtinės geografijos referatas
  • 11 psl., (1980 ž.)
  • Word failas 65 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt