Referatai

Farmacininkas

9.6   (3 atsiliepimai)
Farmacininkas 1 puslapis
Farmacininkas 2 puslapis
Farmacininkas 3 puslapis
Farmacininkas 4 puslapis
Farmacininkas 5 puslapis
Farmacininkas 6 puslapis
Farmacininkas 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mokantis mokykloje dažnas moksleivis dar nežino, kokią specialybę baigęs vidurinę mokyklą norėtų studijuoti. Pasirinkti nelengva. Tai padaryti yra dar sunkiau, kai nežinai, , kokie būdingi ypatumai, kokių asmeninių žmogaus savybių reiktų įvairioms specialybėms, kokios numatomos ateities perspektyvos ir pan.
Šiame aplanke rasi informaciją apie farmakotechniko specialybę. Jei nori sužinoti, kokie reikalavimai keliami šiai specialybei, perskaityk medžiagą , kurią dabar laikai savo rankose. Susidomėjai? Išspręsk aplanko pabaigoje pateiktus testus , tai padaręs geriau pažinsi save ir patikrinsi, ar galėtum mokytis, dirbti pagal šią specialybę.
Farmakotechnikas yra provizoriaus padėjėjas, jo darbo užduotys skiriasi priklausomai nuo įstaigos, kurioje jis dirba. Vaistinėje dirbantis farmakotechnikas pagal gydytojų išrašytus receptus gamina vaistus, įformina juos, parįduoda nereceptinius vaistus ir vaistažoles, ligonių slaugos, higienos ir kosmetikos priemones, kitas medicinos prekes. Parduoda vaistus pagal receptus, paaiškina jų vartojimą, saugojimą namuose, teikia medikamentinę nereceptinę pagalbą klientams pagal jų nusiskungimus. Registruoja receptus, tiria vaistų grynumą, saugiai laiko nuodingas ir stipriai veikiančias medžiagas. Teikia informaciją apie vaistus, rengia užsakymus, tvarko vaistinės dokumentaciją. Ieško informacijos kompiuterinių duomenų bazėse. Darbe naudojasi kasos aparatu, kompiuteriu. Laboratorijoje dirbantis farmakotechnikas ruošia medicininę įrangą, tiria naujų vaistų poveikį, įvertina vaistų kokybę, užtikrina vaistinių medžiagų tinkamą laikymą, renka dalykinę informaciją ir vertina. Savo darbe naudoja įvairias, dažnai nuodingas ir pavojingas chemines medžiagas, farmakotechnokos aparatūrą, vaistų gamybos įrangą. Darbo laikas dažnai būna neterminuotas, gali tekti dirbti pamainomis, švenčių dienomis. Vidutinis farmakotechniko atlyginimas – 1000 lt.
Sėkmingą farmakotechniko darbą lemia atsakingumas, kruopštumas, gebėjimas analizuoti, apibendrinti informaciją. Taip pat svarbu gera atmintis (ypač regimoji), geras regėjimas (spalvų skyrimas) ir dėmesys. Šio darbo negalėtų sėkmingai dirbti žmonės, turintys rimtų regos, klausos sutrikimų, sergantys užkrečiamomis ligomis, taip pat turintys polinkį į alkocholį ar narkotikus.
• Specialybės (vaistų technologijos: bendrosios, ekstemporalinės ir pramoninės, bendrosios chemijos, analizinės chemijos, biochemijos, fizinės chemijos, koloidų chemijos, psichologijos, frarmakologijos, farmakoterapijos, farmakogenetikos, farmakognozijoa,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 720 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įžanga.2
 • Farmakotechniko darbo aprašymas3
 • Asmeninės asmenybės..3
 • Studijų dalykai ir praktika3
 • Profesinis parengimas..4
 • Giminiškos profesijos4
 • Profesinės perspektyvos..4
 • Veikla..4
 • Darbo priemonės, įrankiai ir medžiagos..5
 • Darbo santykiai ir ryšiai.5
 • Darbo vieta ir aplinka..5
 • Profesinės kvalifikacijos kėlimas6
 • Literatūra.7

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (720 ž.)
Darbo duomenys
 • Farmakologijos referatas
 • 7 psl., (720 ž.)
 • Word failas 57 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Farmacininkas: profesijos pristatymas

Farmacininkas: profesijos pristatymas Farmakologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt