Referatai

Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje

10   (1 atsiliepimai)
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 1 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 2 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 3 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 4 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 5 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 6 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 7 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 8 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 9 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 10 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 11 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 12 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 13 puslapis
Elektroninės bankininkystės raida Lietuvoje 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Šiandien vis daugiau įvairių paslaugų yra perkeliama į elektroninę erdvę, todėl neišeidami iš namų galime sutvarkyti didelę dalį savo reikalų. Ne išimtis ir finansų sritis. Bankai siūlo daugybę elektroninių paslaugų, kurios padaro mūsų gyvenimą daug patogesnį. Šis darbas ir yra skirtas elektroninei bankininkystei.

Ištrauka

Šiandien vis daugiau įvairių paslaugų yra perkeliama į elektroninę erdvę, todėl neišeidami iš namų galime sutvarkyti didelę dalį savo reikalų. Ne išimtis ir finansų sritis. Bankai siūlo daugybę elektroninių paslaugų, kurios padaro mūsų gyvenimą daug patogesnį. Šis darbas ir yra skirtas elektroninei bankininkystei.
Pirma darbo dalis skirta elektroninės bankininkystės sampratai apibrėžti. Joje bus pateikta elektroninės bankininkystės samprata, kuri dažnai yra painiojama su internetinės bankininkystės sąvoka. Tačiau elektroninė bankininkystė yra daug platesnis terminas, apimanti bankinių paslaugų teikimą bet kokiomis elektroninėmis priemonėmis, nesant tiesioginio kontakto tarp banko darbuotojo ir kliento. Tai – ne tik internetinė bankininkystė, bet ir asmeninio kompiuterio bankininkystė, telefoninė bankininkystė, mobilioji bankininkystė ar TV bankininkystė. Darbe daugiausiai dėmesio bus skiriama internetinės bei mobiliosios bankininkystės paslaugoms, teikiamoms Lietuvos bankų. Apskritai šias paslaugas galima suskirstyti į keletą lygių, kurie ir bus trumpai apžvelgti šioje darbo dalyje.
Antrojoje dalyje bus aptarta elektroninės bankininkystės pradžia ir plėtra pasaulyje, tačiau daugiausiai dėmesio skirta jos raidai Lietuvoje. Darbe bus nagrinėjama, kada elektroninė bankininkystė pasiekė Lietuvą, kokie Lietuvos bankai pirmieji pradėjo teikti šias paslaugas, kaip vystėsi šių paslaugų teikimas. Taip pat bus analizuojama, kokias elektroninės bankininkystės paslaugas šiandien siūlo Lietuvos bankai savo klientams.
Atsakant į šiuos klausimus bus remiamasi šia tema išleista literatūra, internete rastais straipsniais bei bankų internetiniais tinklalapiais, tačiau juose nėra pateikiama itin daug informacijos ir duomenų apie šiuo metu esantį elektroninės bankininkystės vartotojų skaičių bei jo kaitą.
Elektroninės bankininkystės samprata
Elektroninės bankininkystės sąvoka įvairiuose darbuose autorių apibrėžiama nevienodai. Dažnai šis terminas yra vartojamas kaip internetinės bankininkystės sinonimas, tačiau tai nėra visai tikslu. Kristina Levišauskaitė bei Jolita Rakevičienė savo straipsnyje „Elektroninė bankininkystė Lietuvoje: plėtros tendencijos ir problemos“ pateikia keleto autorių elektroninės bankininkystės sampratos aiškinimus. Nurodoma, kad Wolfgang Burr tiksliai įvardija elektroninę ir tradicinę bankininkystę skiriantį bruožą – ryšių tarp banko ir kliento palaikymą elektroninėmis priemonėmis. Kiti autoriai nurodo dar tikslesnį apibrėžimą, įvardindami kokios tai galėtų būti priemonės. Pasak straipsnio,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2305 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (2305 ž.)
Darbo duomenys
  • Ekonomikos referatas
  • 14 psl., (2305 ž.)
  • Word failas 246 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt