Referatai

Elektroninė valdžios samprata ir modeliai

10   (1 atsiliepimai)
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 1 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 2 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 3 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 4 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 5 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 6 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 7 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 8 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 9 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 10 puslapis
Elektroninė valdžios samprata ir modeliai 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Pastaraisiais metais spartėjant gyvenimo tempui, didėjant laiko stokai, informacinėms technologijoms skverbiantis į visuomenės gyvenimą, atsiranda žmonėms poreikis greitai ir pigiai atlikti įvairiausio pobūdžio operacijas, gauti atsakymus į kylančius klausimus iš įvairiausių valdžios institucijų, negaištant laiko eilėse prie valdžios atstovų kabineto durų. Taip kuriama palanki terpė elektroninei valdžiai ir jos vystymuisi.
Darbo tikslas – išanalizuoti elektroninės valdžios sampratą ir jos modelius.
E - valdžia – viena įdomiausių viešojo administravimo koncepcijų, pristatytų XX a. pab., tačiau iki šiol ji dar nėra aiškiai apibrėžta tiek mokslo, tiek viešojo administravimo literatūroje. Tai atskleidžia skirtingi e- valdžios termino apibrėžimai.
Elektroninė valdžia dažniausiai suvokiama kaip valstybės valdžios tąsa elektroninėje erdvėje, pasireiškianti valstybės funkcijų įgyvendinimu pasitelkiant informacines technologijas. Elektroninė valdžia yra vienas iš būdų pagerinti visuomenės ir valstybės valdžios komunikavimo kokybę, modernizuoti valstybės valdymą, sėkmingai vykdyti valstybės reformą, prisitaikant prie žinių visuomenės reikalavimų2.
E- valdžia tai viešojo administravimo institucijų paslaugos gyventojams ir verslui, teikiamos informacinių ryšio technologijų (IRT) pagalba. Taip elektroninę valdžią apibrėžia R. Gatautis iš UNESCO Tarptautinių žinių ir ekonomikos ir vadybos centro, Vilniaus universiteto3.
Mykolo Romerio universiteto Socialinės informatikos fakulteto, Elektroninio verslo katedros lektorė E. Malinauskienė nurodo kelis e. valdžios apibrėžimus4.
E. valdžia – visuma viešojo administravimo veikloje diegiamų informacinių ir ryšių technologijų (IRT), organizacinių šios veiklos pokyčių ir naujų įgūdžių, skirtų viešosioms paslaugoms, demokratiniams procesams ir viešajai politikai tobulinti.
E. valdžia – tai IRT taikymas siekiant sukurti našiau ir efektyviau dirbančias valdžios struktūras, padidinti viešųjų paslaugų ir viešosios informacijos prieinamumo lygį, bei sustiprinti valdžios atskaitingumą prieš savo rinkėjus.
E. valdžia – tai nuolatinis viešųjų paslaugų teikimas, piliečių įtraukimas į politinį gyvenimą ir valstybės valdymo procesų optimizavimas technologijų ir kitų komunikacijos priemonių pagalba transformuojant vidinius ir išorinius valdžios, verslo ir piliečių tarpusavio ryšius.
LR Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto vyresnysis patarėjas R. Žylius teigia, kad elektroninę valdžią reikėtų suprasti kaip viešojo administravimo paslaugų teikimą visais nuotoliniais būdais. Vartodamas sąvoką ‚‘‘ viešasis administravimas‘‘ galvoje jis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1635 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas3
 • 1. Elektroninės valdžios samprata..4
 • 2. Elektroninės valdžios modeliai6
 • 3. Elektroninės valdžios privalumai ir trūkumai..9
 • 3.1. Elektroninės valdžios privalumai..9
 • 3.2. Elektroninės valdžios trūkumai..9
 • Išvados..10
 • Literatūra.10

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (1635 ž.)
Darbo duomenys
 • Vadybos referatas
 • 11 psl., (1635 ž.)
 • Word failas 87 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt