Konspektai

Draudimo rizika

9.2   (3 atsiliepimai)
Draudimo rizika 1 puslapis
Draudimo rizika 2 puslapis
Draudimo rizika 3 puslapis
Draudimo rizika 4 puslapis
Draudimo rizika 5 puslapis
Draudimo rizika 6 puslapis
Draudimo rizika 7 puslapis
Draudimo rizika 8 puslapis
Draudimo rizika 9 puslapis
Draudimo rizika 10 puslapis
Draudimo rizika 11 puslapis
Draudimo rizika 12 puslapis
Draudimo rizika 13 puslapis
Draudimo rizika 14 puslapis
Draudimo rizika 15 puslapis
Draudimo rizika 16 puslapis
Draudimo rizika 17 puslapis
Draudimo rizika 18 puslapis
Draudimo rizika 19 puslapis
Draudimo rizika 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Standartinis žodynas pateikia tokį termino “rizika” apibrėžimą: rizika – tai nuostolių galimybė, blogų pasekmių galimybė arba atsiradimas pavojuje [14, p.3]. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto docentas Gediminas Smalenskas savo knygoje “Finansinių modelių ir testų skaičiavimai” panaudoja tokį termino “rizika” apibrėžimą: rizika reiškia nepageidaujamo įvykio galimybę, tai yra galimybę patirti sunkiai numatomą nuostolį [1, p.118]. Kitur pateikiamas toks sąvokos “rizika” apibrėžimas: rizika – tai konkrečios situacijos, kuriose gali būti patiriami nuostoliai, rezultato netikrumas. Toliau paprastai yra pateikiami įvairūs paprastų kasdienių rizikų pavyzdžiai, tokie kaip rizika susirgti arba rizika, kurios veikiamas žmogus, vienas eidamas naktį pavojinga gatve.
Vienas svarbiausių rizikos bruožų yra jos artimas ryšis su netikrumu [14, p. 3]. Ekonomistai paprastai mini Knaifą (1921), skyrusį “rizikos” ir “netikrumo” sąvokas. Rizikos terminologija egzistuoja situacijoje, kur veiksmas gali sąlygoti skirtingus vienas kitą eliminuojančius rezultatus, kurių tikimybės yra žinomos. Jeigu tos tikimybės yra nežinomos, situacija Knaifo žodžiais, bus netikra [10, p. 138].
Mes gyvename visiškai netikrame pasaulyje, nei vienas negali būti tikras dėl to, kas atsitiks jam kaip individui, visuomenei, ar šaliai [14, p. 3]. Netikrumą galima apibrėžti taip: tai tokia situacija, kai konkretus rezultatas yra nežinomas [4]. Kitas šaltinis pateikia šiek tiek kitokį netikrumo sąvokos apibrėžimą: netikrumas – tai abejonė dėl mūsų sugebėjimo numatyti ateitį [6, p.10]. Žmogus negali turėti išsamios informacijos apie ateitį, jis gali tik spėti, prognozuoti įvairius rezultatus, kurie kaskart skiriasi nuo prognozuojamų. Netikrumo buvimą sąlygoja žinių apie pasaulį ir apie paprastus įvykius nepakankamumas ir netikslumas [4]. Mūsų sugebėjimą numatyti ateities įvykių pasekmes smarkiai įtakoja pasiekiamos informacijos apimtis ir rūšis [6, p. 10]. Netikrumas yra abstraktus dalykas, neapčiuopiamas procesas, jis nepriklauso nuo žmogaus valios ar noro ir jo buvimo pripažinimo ir supratimo konkrečioje situacijoje [4]. Tai subjektyvi sąvoka, todėl jo negalima tiksliai įvertinti [6, p. 10]. Netikrumas yra susijęs su pačia situacija, o ne su jos supratimu žmogumi [4].
Egzistuoja tam tikri netikrumo lygiai,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 11032 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
38 psl., (11032 ž.)
Darbo duomenys
  • Draudimo konspektas
  • 38 psl., (11032 ž.)
  • Word failas 286 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt