Konspektai

Detali finansų teorija

10   (1 atsiliepimai)
Detali finansų teorija 1 puslapis
Detali finansų teorija 2 puslapis
Detali finansų teorija 3 puslapis
Detali finansų teorija 4 puslapis
Detali finansų teorija 5 puslapis
Detali finansų teorija 6 puslapis
Detali finansų teorija 7 puslapis
Detali finansų teorija 8 puslapis
Detali finansų teorija 9 puslapis
Detali finansų teorija 10 puslapis
Detali finansų teorija 11 puslapis
Detali finansų teorija 12 puslapis
Detali finansų teorija 13 puslapis
Detali finansų teorija 14 puslapis
Detali finansų teorija 15 puslapis
Detali finansų teorija 16 puslapis
Detali finansų teorija 17 puslapis
Detali finansų teorija 18 puslapis
Detali finansų teorija 19 puslapis
Detali finansų teorija 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

 1. Globalizavimo tendencijos ir finansai.
Finansinė globalizacija iš esmės pakeitė nacionalinių ir tarptautinių kapitalo rinkų struktūrą. Daugumoje šalių pasikeitė bankų sistemos tarpininkavimo procesas – daug didesnė dalis finansiniame tarpininkavime dabar sudaro vertybiniai popieriai (labiau nei paskolos ir indėliai). Tiek finansiniai, tiek nefinansiniai subjektai iš šios transformacijos gauna nemažą naudą. Bankai perkėlė riziką iš savo balanso į vertybinių popierių rinkas – investuodami ir konvertuodami finansines lėšas į likvidžius vertybinius popierius, įžengdami į apsikeitimo sandorių rinką bei naudodami kitus išvestinius instrumentus. Korporacijos ir vyriausybės ėmė labiau pasitikėti nacionalinėmis ir tarptautinėmis kapitalo rinkomis, finansuojant savo veiklą. Atsiradus technologinėms galimybėms investuotojai yra labiau linkę prisiimti didesnes finansines rizikas, nes gali jas stebėti, analizuoti ir valdyti.
Stipriai išaugo tarptautinis finansinis aktyvumas. Investuotojai, įskaitant institucinius investuotojus, siekia pakelti investicijų grąžą diversifikuodami savo portfelius užsienio rinkose bei ieško geriausios investicijų galimybės sektorių, valstybių ir valiutų įvairovėje. Nacionalinės finansinės rinkos integravosi į bendrą pasaulinę finansinę sistemą. Didieji finansiniai centrai aptarnauja skolininkus ir investuotojus iš viso pasaulio, taip visiems suteikiama galimybė prieiti prie kapitalo tarptautinėse rinkose. Daugianacionalinės kompanijos gali šiose rinkose gauti finansavimą įsigijimams, susijungimams vykdyti. Finansinės institucijos gali pasididinti fondus ir valdyti riziką lanksčiau, nes tarptautiniuose finansų centruose turi priėjimą prie rinkų ir kapitalo šaltinių.
Stipriai paaštrėjusi konkurencija tarp nebankinių ir bankinių finansinių institucijų, sumažino finansinių instrumentų kainas. Nebankinių finansinių institucijų užimama rinkoje dalis išaugo, nes jos pritraukė finansines lėšas siūlydamos investuoti į didesnės grąžos instrumentus – tokius kaip investiciniai fondai. Juos išleidusios nebankinės institucijos sugebėjo geriau diversifikuoti riziką, sumažinti mokesčių našta ir pasiūlyti masto ekonomijos pranašumus.
Radikalūs pasikeitimai kapitalo rinkose suteikė tam tikros naudos, tačiau taip pat pakeitė rinkos dinamiką, kuri tapo mažiau prognozuojama. Auganti finansinių šaltinių įvairovė padeda sumažinti „kredito trūkumo“ riziką. Kai bankai negali patenkinti visų nacionalinės rinkų poreikių, papildomų lėšų pasiskolinti galima išleidžiant akcijas ar obligacijas vietinėje rinkoje arba ieškant kitų finansavimo šaltinių tarptautinėse rinkose. Neigiamas šio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 23876 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
49 psl., (23876 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų konspektas
  • 49 psl., (23876 ž.)
  • Word failas 622 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt