Analizės

Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos

10   (1 atsiliepimai)
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 1 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 2 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 3 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 4 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 5 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 6 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 7 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 8 puslapis
Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Darbo tikslas apžvelgti, kaip žmonės jaučiasi organizacijose, kuriose dirba ir atsakyti į klausimus, kokių motyvų vedami dirba, ar patenkinti savo darbu ir darbo sąlygomis, kas negerai, dėl ko norėtų keisti darbą, darbo pasirinkimo motyvacijos, ar tai priklauso nuo žmonių amžiaus ir lyties. Darbo tikslą įgyvendinti padės padaryta anoniminė apklausa, kurios duomenimis bus naudojamasi darbe. Pirmiausia darbo pobūdį būtų galima suskirstyti pagal lytį ir amžių, kad matytųsi ryškesni skirtumai tarp moterų ir vyrų darbų pasirinkimo ir keitimo motyvacijų.
Į anketą daugiausia atsakinėjo 21–30 metų moterys, iš kurių tik viena turi sutuoktinį, o visos likusios turi gyvenimo partnerį, tačiau nė viena neturi vaikų. Visos moterys dirba Klaipėdos apskrityje privataus kapitalo įmonių darbuotojomis, kurios neturi sau pavaldžių pavaldinių, tačiau žino įmonės tikslus ir ateities planus. Įdomu pažvelgti, kokia yra moterų motyvacija dirbti, jeigu nereikia išlaikyti šeimos.
Iš diagramos matyti, kad svarbiausia motyvacija pasirinkti darbą – puikus darbo užmokestis. Svarbu yra gerai sutarti su kolegomis bei karjeros galimybės. Visa kita yra apylygiai, tačiau daugiau ar mažiau svarbu. 37% moterų yra labai patenkintos savo darbu, dėl daugelio priežasčių. Moterims buvo sunku išskirti vieną priežastį, tad pažymėjo beveik visas, nors dominuoja puikus darbo užmokestis. Moterys turi aukštąjį išsilavinimą ir dirba privataus kapitalo įmonėse, kur dirba tam tikros srities darbuotojomis. Daugeliui moterų tai antra, trečia ar net ketvirta darbovietė. Tokią savo darbų kaitą jos įvardija dėl darbo užmokesčio, slegiančios atmosferos, karjeros galimybių, darbo sąlygų. Vienos darbą keistų dėl sunkaus fizinio darbo ar vyraujančios įtemptos atmosferos, kitos kategoriškai teigė, jog nenori keisti, juk jos labai patenkintos savo dirbamu darbu.
48% moterų patenkintos savo darbu, nes gauna gerą atlyginimą, geri santykiai su bendradarbiais, lengvas darbas, yra karjeros galimybės. Daugelis moterų negalėjo sustoti ties vienu atsakymu, tad pažymėjo jų keletą. Moterys linkusios rizikuoti ir pakeisti darbo vietą, nes turi aukštąjį ar vidurinį išsilavinimą ir darbo patirtį. Keisdamos darbą norėtų įgyti naujos patirties galbūt...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1897 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1897 ž.)
Darbo duomenys
  • Personalo vadybos analizė
  • 9 psl., (1897 ž.)
  • Word failas 229 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt