Namų darbai

Ciklinių signalų generatorius P-5

10   (1 atsiliepimai)
Ciklinių signalų generatorius P-5 1 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 2 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 3 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 4 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 5 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 6 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 7 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 8 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 9 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 10 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 11 puslapis
Ciklinių signalų generatorius P-5 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Sudaryti generatoriaus principinę schemą panaudojant mikroprocesorių PIC16F84, kondensatorių ir ausines 1ALS324. Prašyti programą nurodytam mikroprocesoriui, kuris kas minutę generuotų atitinkamai 1,2,3,4,5 0,25sek. Trukmės 1000Hz impulsus 5min. Periodu, bei rodyti skaičius1-5.
0,25 0,125 0,25 0,125 0,25 0,125 0,25 0,125 0,25 58,25
60 sek.
6. Ciklinių signalų generatoriaus P-5 programa:
ĮVADAS
Šiuolaikinis radiofoninis siųstuvas - tai sudėtingas radiotechninis įrenginys. Svarbiausi procesai radijo siunčiamuosiuose įrenginiuose yra aukšto dažnio virpesių generacija ir moduliacija.
Generacijos procesas- tai maitinimo šaltinio nuolatinės srovės energijos keitimas į aukšto dažnio virpesių energiją, kuri spinduliuojama į erdvę elektromagnetinių bangų pavidalu. Elektromagnetinių bangų sklidimas naudojamas informacijos perdavimui.
Elektromagnetinių bangų spinduliavimo intensyvumas priklauso nuo siųstuvo galios ir apsprendžia informacijos patikimumą.
Elektroniniai įrenginiai, kuriuose sukuriami elektromagnetiniai virpesiai, vadinami aukštadažniais generatoriais. Jie sudaro, bet kurio siųstuvo pagrindą. Būtinas generatoriaus elementas yra virpamoji sistema, kurioje sužadinami ir palaikomi negęstantys aukšto dažnio virpesiai.
Generacijos proceso valdymas - moduliacija. Paprastai dažninės moduliacijos atveju, moduliacija atliekama pradiniame laipsnyje.
Galingų siųstuvų galiniuose laipsniuose yra naudojamos generatorinės lempos. Mažesnio galingumo siųstuvuose naudojami tranzistoriniai aktyviniai elementai.
Galinio laipsnio aktyvinis elementas parenkamas pagal duoto siųstuvo galingumą, darbo dažnį, schemos savybes. Schema gali būti vientaktė ar dvitaktė. Jei įmanoma parinkti pagal reikalaujamą galingumą, aktyvinį elementą paprasčiau yra projektuoti vientaktę schemą.
1. TECHNINIO LYGIO ANALIZĖ.
Projektuojamo siųstuvo galia atiduodama antenai yra 1W. Kadangi siųstuvo galia nedidelė tai šis siųstuvas gali būti naudojams individualiam ryšiui. Jo maitinimą pasirinksiu 9V. Visose pakopose taikysime tranzistorius. Autogeneratoriui naudosime mikroschemą MC2833. Joje yra dvi dažnio dauginimo pakopos, kvarcinis autogeneratorius ir dažninis moduliatorius. Surandame darbinį dažnį:
Panaudojus dažnių dauginimą N=3*3=9, autogeneratoriaus dažnis bus:
Parinkus standartinį kvarcinį rezonatorių galima lengvai įvykdyti centrinio dažnio stabilizavimą. Mano siųstuvas pritaikytas tarnybiniam ryšiui. Pakankamai kokybiškai perduodamas pokalbių signalas būna, kai siaurajuostė dažninė deviacija yra 25-40kHz. Ryšiui, kurio metu perduodama kalbos signalų informacija nebūtina plačiajuostė dažninė moduliacija. Tokiu atveju naudojama siaurajuostė dažninė moduliacija. Priimu, kad deviacija yra lygi:
Randame kokio dydžio dažnio pradinę deviaciją turi atiduoti kvarcuotas autogeneratorius:
2. STRUKTŪRINĖS SCHEMOS SUDARYMAS IR...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1466 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (1466 ž.)
Darbo duomenys
  • Elektronikos namų darbas
  • 14 psl., (1466 ž.)
  • Word failas 277 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt