1.1 Leidimo savarankiškai dirbti sąlygos.
1.1.1 Asmuo burnos higienisto profesinę kvalifikaciją įgyja baigęs universitetinių ar neuniversitetinių studijų burnos higienos programą, registruotą Studijų ir mokymo programų registre. Mokymo trukmė asmenims, turintiems universitetinį ar neuniversitetinį medicinos išsilavinimą, yra ne mažiau kaip 28 kreditai. Specialybės dalykų ne mažiau 60% sudaro praktiniai užsiėmimai.
1.1.2 Teisę verstis burnos higienisto praktika turi asmuo, Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka įgijęs burnos higienisto profesinę kvalifikaciją ir turintis Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka išduotą ir galiojančią burnos priežiūros specialisto praktikos licenciją verstis burnos higienisto praktika.
1.1.3 Burnos higienistas verčiasi burnos higienisto praktika įstaigose, turinčiose įstaigos asmens sveikatos priežiūros licenciją burnos higienos paslaugoms teikti.
1.1.4 Burnos higienistas dirba savarankiškai, bendradarbiaudamas su kitais sveikatos priežiūros specialistais.
1.1.5 Užsienyje įgyta burnos higienisto profesinė kvalifikacija pripažįstama Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
1.1.6 Burnos higienistas savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais, medicinos norma, kitais teisės aktais, įstaigos, kurioje dirba įstatais, vidaus darbo tvarkos taisyklėmis ir savo pareigybės aprašymu.
1.2 Darbo ir poilsio trukmė,pertraukos dirbant Ib kategorijos darbą.
1.2.1 Burnos higienistas dirba terminuotą darbo dieną - 8 val.
1.2.2 Burnos higienisto atostogų trukmė 35-42 kalendorinės dienos (priklauso nuo darbo pobūdžio, stažo ir įstaigos tipo).
1.2.3 Darbo metu yra daromos pertraukos, kurių trukmė 10 – 15 min., kurios daromos kas valandą, taip pat priklauso pietų pertraukos laikas, kuris gali trukti nuo 45 min iki 1 val.
1.3 Pranešimai apie nelaimingus incidentus, gedimus, trūkumus tvarka.
1.3.1 Pranešimus apie nelaimingus atsitikimus, incidentus, darbo ir darbų saugos priemonių gedimus, apie darbo metu pastebėtus trūkumus burnos higienistas privalo pranešti darbdaviui (padalinio vadovui), įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybai, darbuotojų atstovui tvarka, darbuotojo atsisakymo dirbti, esant nesaugiai darbo vietai, tvarka.
1.4 Asmens higienos reikalavimai.
1.4.1 Darbuotojai į darbą priimami, pasitikrinę sveikatą pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos įstatymą.
1.4.2 Nenaudoti parfumerijos, nes tai pacientui gali sukelti alergiją.
1.4.3 Laikyti plaukus taip, kad jie nekristų ant veido
1.4.4 Kiekvieno darbuotojo darbo vietoje turi būti jo „Asmens...
Šį darbą sudaro 1939 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!