Konspektai

Astronomijos mokslo įvadas

9.0   (2 atsiliepimai)
Astronomijos mokslo įvadas 1 puslapis
Astronomijos mokslo įvadas 2 puslapis
Astronomijos mokslo įvadas 3 puslapis
Astronomijos mokslo įvadas 4 puslapis
Astronomijos mokslo įvadas 5 puslapis
Astronomijos mokslo įvadas 6 puslapis
Astronomijos mokslo įvadas 7 puslapis
Astronomijos mokslo įvadas 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Astronomija yra mokslas apie visatos materijos pasiskirstymą, jos objektų ir jų sistemos judėjimą, sudėtį, fizinę būseną, sandarą kilmę ir raidą. Pavadinimas kilo iš gr.žodžio ,,astron”-žvaigždė ir ,,nomos”- dėsis. Astronomija tiria saulės sistemos kūnus , žvaigždes, jų sistemas, tarpplanetinę, tarpžvaigždinę,tarpgalaktinę medžiagą, dangaus kūnus ir jų sistemos gravitacinius ir magnetinius laukus, kosminius spindulius, jų sąveiką su magnetiniais laukais, bei fotonais. Ją galima suskirstyti į 3 šakas – astroomiją, dangaus mechaniką ir astrofiziką. Astronomija savo ruožtu dar skirstoma į sferinę astronomiją, praktinę astr., fendumentaliąją astron. Astronomijos uždavinys yra nustatyti tiek regimąsiais tiek ir tikrąsiais dangaus kūnų ir jų detalių padėtis beu jų kitimą perspektyvajame dandaus reginyje ir erdvėje, tirti žemės sukimąsi apie ašį, tikrinti pagrindines astron. konstantas, sudaryti pagrindinę koordinačių sistemą. Dangaus mechanika gravitacijos valdomą įvairių dangaus kūnų, tarp jų ir kosminių aparatų, judėjimą, kuria metodus, kaip apskaičiuoti dangaus kūnų trajektorijas, išmatavus keletą jų padėčių dangaus sferoje ir atvirkščiai. Dangaus mech.taip pat nagrinėja įvairių dangaus kūnų, bei jų sistemų pusiausvyros figūras, jų deformacija dėl potvynių poveikio. Astrofizika tiria fizikinius ir cheminius procesus saulės sistemos kūnuose, žvaigždėse, įvairaus rango jų sistemose, tarpžvaigždinėje materijoje, nagrinėja visų šių oblektų sandarą, cheminę sudėtį, kilmę ir raidą. Taip pat nagrinėja visų šių objektų sandarą, cheminę sudėtį, kilmę ir raidą.astrofizikos dalis tirianti visos visatos prigintį, sandarą, kilmę ir raidą vadinama kosmologija. Astronomija negali būti atskirta nuo astrometrijos ir dangaus mechanikos, nes nuolat naudojasi jos rezultatais ir metodais;jos visos yra tarpusavyje glaudžiai persipinusios. Astrofizika yra labai svarbi fizikos mokslo dalis, labai daug prisidėjusi prie fizikos mokslo ugdymo, jo raidos. Astrofizikos laimėjimai įdomūs ir chemijos mokslui. Būtent naudojantis astrofizikos metodais, planetose, kometose, žvaigždėse. Tarpžvaigždinėje medžiagoje randama daug įvairių molekulių ir radikalų. Tarp jų yra tokių kurios įdomios organinei chemijai ir net biologijai, bandančiai įminti gyvybės atsiradimo paslaptį. Taigi visa info gaunama vien tik iš stebėjimų. Daugiausia info teikia elektromagnetinės bangos. Dažniausiai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5906 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (5906 ž.)
Darbo duomenys
  • Astronomijos konspektas
  • 8 psl., (5906 ž.)
  • Word failas 122 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt