Referatai

Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai

9.0   (3 atsiliepimai)
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 1 puslapis
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 2 puslapis
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 3 puslapis
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 4 puslapis
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 5 puslapis
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 6 puslapis
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 7 puslapis
Anglija: verslo įmonių ir bibliotekų projektai 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Anglija yra viena iš pirmaujančių šalių ne tik Europos Sąjungoje, bet ir visame pasaulyje, tad nenuostabu, jog joje yra daug įvairiausių projektų susijusių su kultūros kėlimu bibliotekose bei smulkaus bei vidutinio verslo plėtojimu.
Šis darbas apžvelgia du Anglijos valdžios departamentus susijusius su nagrinėjamomis sritimis. Tai yra „kultūros, žiniasklaidos ir sporto“ bei „verslo, įmonių ir reguliacinės reformos“ departamentai. Pateikiama informacija apie pagrindinius projektus bei jų paskirtį. Daugelis terminių bei pavadinimų darbe pateikiami ir originalo kalba, taip palengvinant konkrečių pavadinimų supratimą.
Norint kalbėti apie kultūros projektus Anglijoje, privalu pradėti nuo kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamento (angl. Department for Culture, Media and Sport). Jis yra Jungtinės Karalystės valstybės dalis, atsakinga už kultūra ir sportą Anglijoje bei kai kurias žiniasklaidos dalis, pavyzdžiui transliavimą. Šis departamentas taip pat atsakingas už kūrybinės pramonės plėtrą ir turizmą.
Iki 1997 metų, kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas buvo vadinamas nacionalinio paveldo departamentu (angl. Department of National Heritage), tačiau vėliau jam suteikta platesnė atsakomybė ir jis pervadintas į šiandieninį pavadinimą. Dabartinis jo vadovas – Jonathan Stephens.
Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas yra atsakingas už šias valstybės valdymo sritis Jungtinėje Karalystėje: alkoholis ir pramogos, architektūra ir dizainas, menas, transliavimas, kūrybinė pramonė, kultūros nuosavybė, azartiniai lošimai, istorinis paveldas, bibliotekos, muziejai ir galerijos, nacionalinė loterija, sportas, turizmas. Departamentas taip pat yra atsakingas už Jungtinės Karalystės valstybinę meno kolekciją. 2012 metais šis valstybės departamentas organizuoja olimpines ir parolimpines žaidynes.
Pagrindinis šio departamento tikslas skamba taip – „mes siekiame pagerinti gyvenimo kokybę per kultūros ir sporto veiklą, remti tobulybės siekimą ir pavyzdingai valdyti turizmo, meno ir laisvalaikio šakas“.
Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas aktyviai kuruoja ir Anglijos bibliotekas, jų veiklą ir projektus. „Bibliotekos komanda“ yra atsakinga už teisines bibliotekų dilemas, jų modernizavimą. Aktyviai bendradarbiaujant su muziejų, bibliotekų ir archyvų taryba (angl. Museums Libraries and Archives Council) siekiama nuolat plėtoti ir modernizuoti Anglijos bibliotekas, pasitelkiant naujausias technologijas ir nuolat kuriant įvairius projektus...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1246 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas 1
 • Anglijos kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas 3
 • Bibliotekų projektai ir jų tobulinimas Anglijoje 4
 • Anglijos verslo, įmonių ir reguliacinės reformos departamentas. „Supaprastinimo Planas“ 5
 • Išvados 7
 • Literatūros sąrašas 8

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1246 ž.)
Darbo duomenys
 • Bibliotekininkystės referatas
 • 8 psl., (1246 ž.)
 • Word failas 65 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt