Referatai

Amerikiečių derybų vedimo stilius

10   (3 atsiliepimai)
Amerikiečių derybų vedimo stilius 1 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 2 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 3 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 4 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 5 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 6 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 7 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 8 puslapis
Amerikiečių derybų vedimo stilius 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Anot Richard D. Lewis „Kultūrų sandūra“, amerikiečių verslininkai garsėja kaip atkakliausi pasaulyje, tačiau daugeliu atžvilgiu su jais turėti reikalų lengviausia. Taip yra todėl, kad jų verslo filosofija nesudėtinga. Jų tikslas yra kuo daugiau ir kuo greičiau uždirbti pinigų, o priemonės to pasiekti yra sunkus darbas, greitis, pristaikymas ir galia (taip pat piniginė). Sentimentai paprastai neturi įtakos jų dalykiniams sprendimamas, o doleris jei nėra jų viešpats, tai bent visagalis. Dažnai dėl tokio kryptingo vaikymosi pelno, juos laiko kietaširdžiais.
Amerikiečiai daugeliui europiečių gali atrodyti labai pasitikintys savimi, kartais net perdaug. Jie kalba garsiau nei europiečiai – kartais kur kas garsiau – naudoja perdėtą neverbalinę kalbą ir subega atrodyti rėksmingai optimistiški.
Amerikiečių punktualumas būtinas, kadangi JAV laikas lygus pinigams. Dirbadami amerikeičių įmonėje imkitės užduočių ir baikite jas greitai, tučtuojau atsakykite į elektroninius laiškus ar balso žinutes – vėliausiai per 24 valandas. Daugelis amerikiečių, jei tik kur nors ilgai neužtrunka, prieš eidami miegoti pasitikrina savo elektroninio pašto dėžutės – tokios praktikos streso valdymo ekspertai nepatartų norint gerai išsimiegot. Amerikiečiai atostogauja trumpiau ir rečiau nei europiečiai. Net ir atostogų metu jie kas pora dienų dažniausiai pasitiktina elektroninį paštą.
JAV versle yra populiaru dirbti komandose, taip priimti svarbius srendimus ir atlikti įvairias užduotis. Komandos JAV dažniausiai sudaromos pagal individualias kompetencijas, aistrą išbandyti naujoves ir subegėjimą pasiekti rezultatus. Komandose, kaip ir pačiame versle yra akcentuojamos lygios gaimybės nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, rasės. Kokurencija komandoje yra skatinama, nes manoma, kad ji sukuria kūrybinę įtampą. Terminai yra griežti, o viršvalandžiai, siekiant, kad projektas būtų baigtas laiku,- įprasti. Amerikoje žavimasi griežtais rezultatų pasiekiančiais vadovais, tačiau vadovai sprendimus turi prrmti tik pasitarę su komanda ir kolegomis ir įtikinti juos logika, o ne jausmais ar intuicija. Komandos lyderis tas, kuris gali įkvėpti komandos narius.
Remiantis Mike Nicks ir Barry Tomalin „Pasaulio verslo kultūros ir kaip jas perprasti“ pateiksiu lentelę, kurioje aiškiai ir susitemintai pateikti patarimai kaip...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2027 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (2027 ž.)
Darbo duomenys
  • Kultūrologijos referatas
  • 9 psl., (2027 ž.)
  • Word failas 79 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą