Dauguma žmonių lygina Putino gyvenimą su Liudo Vasario gyvenimu. Putinas visuomet sakė, kad tai ne autobiografija. Liudo gyvenimas labai nuodėmingas, tad Putinas nenori, kad ir apie jį taip galvotų.
2. Nurodykite Putino „Altoriu šešėly“ temas ir problemas.
Vasario pagrindinės problemos : noras būti savo kelyje, kunigystė ir jos varžymas, jis nori kurti, būti laisvu, nori mylėti, jį vargina kunigavimas, pareigos.
Liucės : gyvenime daug problmeų, nuosmukių, niekada nebuvo laiminga, išgyveno dvi netektis, galiausiai nusižudė.
Apskritai : žmogaus pašaukimo (tai tarsi nuo jo paties nepriklausantis noras daryti būtent tai ir tik tai), prigimties sudėtingumo, kūrėjo laisvės, talento, tikėjimo ir kitos problemos.
Jis dziaugiasi istrukes is seminarijos, jis nori laises, jis pavargo, pagaliau jauciasi laisvas, savoje vietoje. Jis nori verkti ir islieti visa savo skausma. Pirmas susidurimas ir santykis su gamta, ji rasoma is didziosios raides lyg pagarba, dievas. Jis prisimena vaikyste ir kontaktus su ja.
Ji visada skatino Liudą ieškoti gyvenimo džiaugsmo, tobulėti, duodavo knygų, skaitė eilėrasčius. Ji moteris, kuri patvirtino Liudo trauką moterims, su ja jis pajuto tikrąjį jaudulį, aistrą. Ji buo drąsi, tad dažnai išprovokuodavo Vasarį, jį pabučiavo. Ji visada tikėjo, kad Vasaris ne šiaip sau berniokas, o talentingas žmogus. Jos dėka ir pats Vasaris tuo patikėjo, galutinai suprato, kad kunigystė jį varžo, smukdo. Jis nori kitokio gyvenimo. Svarbiausias tikslas – tapti laisvu kūrėju, o būtent tai Baronienė ir skatino.
5. Koks Liudo Vasario požiūris į kunigo pašaukimą?
Kunigystė yra oašaukimas, o jo neturint, tai tampa varginančiu darbu. Jis tikėjo, kad yra žmonių, kurie tai jaučia ir supranta, tačiau jam tai buvo pragaras. Jis nesijautė gerai, nejautė pareigos, nenorejo vesti mišiu. Jis tikėjimo neatsisako, bet suvokia, kad tai turi būti igimta, dievo duota. Jo pašaukimas literatura.
6. Remdamiesi pirma romano dalimį įrodykite, kad bręsta konfliktas tarp Vasario dvasinio pasaulio ir seminarijos.
Seminarijoje jis priklausė slaptai draugijai, rašė eilėrasčius. Jis nejautė pašaukimo, ir tikėjos, kad seminarija padės jam jį atgaivinti,...
Šį darbą sudaro 1189 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!