Konspektai

Aerofotografija

9.4   (2 atsiliepimai)
Aerofotografija 1 puslapis
Aerofotografija 2 puslapis
Aerofotografija 3 puslapis
Aerofotografija 4 puslapis
Aerofotografija 5 puslapis
Aerofotografija 6 puslapis
Aerofotografija 7 puslapis
Aerofotografija 8 puslapis
Aerofotografija 9 puslapis
Aerofotografija 10 puslapis
Aerofotografija 11 puslapis
Aerofotografija 12 puslapis
Aerofotografija 13 puslapis
Aerofotografija 14 puslapis
Aerofotografija 15 puslapis
Aerofotografija 16 puslapis
Aerofotografija 17 puslapis
Aerofotografija 18 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Fotogrametrija – mokslas nagrinėjantis objektų formos, dydžio ir padėties nustatymo metodus naudojantis jų fotografijomis.
Žemėlapių sudarymo metodus, naudojant aerofotografinius vaizdus, nagrinėja fotogrametrijos bei stereofotogrametrijos mokslinės disciplinos, o kiekybinės bei kokybinės informacijos apie kartografuojamus gamtos bei dirbtinius objektus, esančius žemės paviršiuje, išaiškinimą ir surinkimą – speciali taikomojo mokslo disciplina – aerofotografinių nuotraukų interpretavimas (dešifravimas). Ji paprastai vadinama aerofotometodais ir distanciniais gamtos resursų tyrimo metodais.
Fotogrametrija naudojasi distancinio zondavimo rezultatais. Aerofotografija bei kosminis vaizdas ir yra distancinio zondavimo rezultatas.
Aerofotografinė nuotrauka ir kosminis vaizdas yra vieni svarbiausių ir pagrindinių informacijos apie Žemės paviršių ir jame esančių objektų rinkimo priemonių. Tai kartografavimo ir objektų įvertinimo bei aprašymo metodų techninis pagrindas. Be aerofotografinių nuotraukų dabar neįmanoma padaryti topografinės Žemės paviršiaus nuotraukos, sudaryti topografinių bei teminių žemėlapių, atlikti miškotvarkos darbų. Aerofotografavimo darbų esmė ir tikslai yra: pasinaudojant techninių priemonių ir metodų kompleksu, iš skraidymo aparatų nufotografuoti Žemės paviršių ir jame esančius objektus bei gauti aerofotografinius vaizdus, teikiančias apie tuos objektus visą tikslinę informaciją.
Pirmieji aerofotografavimo bandymai atskleidė nepaprastą aerofotografinių vaizdų svarbą įvairioms žmogaus praktinėms veiklos sritims. Aerofotografiniuose vaizduose Žemės paviršiaus ir jame esančių objektų vaizdas įvairių sričių specialistams atrodė stulbinančiai informatyvus, o gerai žinomų objektų interpretavimas nesudėtingas, todėl be jokių metodinių tyrimų ir nuostatų buvo pradėta aerofografinių vaizdų interpretavimą naudoti praktikoje. Bet greit buvo įsitikinta, kad ne taip jau paprasta identifikuoti kartais ir gerai žinomus objektus, interpretuojant dažnai klystama, o klaidų priežastys sunkiai išaiškinamos, dažniausiai būna subjektyvios. Išeitis buvo rasta sukūrus paprasčiausią aerofotografijų panaudojimo variantą, vadinamą lauko dešifravimu. Pagal šią metodiką objekto kokybiniai ir kiekybiniai rodikliai nustatomi tiesioginės apžiūros metu vietovėje ir išbraižomi jo kontūrai. Aerofotografinės nuotraukos leido atsisakyti daug sunkaus ir sudėtingo darbo reikalaujančių geodezinių matavimų, reikalingų objektų ir jų kontūrų nuotraukai padaryti. Tokie objektų atpažinimo aerofotografinėse nuotraukose principai topografijoje, žemės ūkyje ir kai kuriose kitose srityse vyrauja iki šių dienų.
Aerofotografavimas ir jo galutinė produkcija – aerofotografinė nuotrauka...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 11921 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
18 psl., (11921 ž.)
Darbo duomenys
  • Geodezijos konspektas
  • 18 psl., (11921 ž.)
  • Word failas 273 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt