Tyrimai

Žmogaus motyvacijos tyrimas

10   (3 atsiliepimai)
Žmogaus motyvacijos tyrimas 1 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 2 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 3 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 4 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 5 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 6 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 7 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 8 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 9 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 10 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 11 puslapis
Žmogaus motyvacijos tyrimas 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Jau senai bandoma atsakyti į klausimą, kas motyvuoja žmones. Ši problema vis dažniau iškyla organizacijose, vis dažniau vadovai kreipiasi pagalbos į konsultantus sakydami, kad personalas nemotyvuotas. Be abejo, iš karto žinome, kad tam tikri motyvai veikia tam tikroje aplinkoje. Nėra motyvacinio modelio, kuris tiktų visiems darbams ar organizacijoms. Šiuo darbu siekiama trumpai pristatyti dvi motyvacijų rūšys, nes jų pagrindu kuriami motyvavimo modeliai bei apsprendžiami galimi motyvavimo nustatymo būdai. Tačiau pirmiausiai reiktų aptarti savaiminės ir išorinės motyvacijos skyrimą.
Kiekviename mūsų žingsnyje, ką mes be darytume, pasireiškia dvi motyvacijos rūšys: vidinė (kiti autoriai ją vadina „esminė”) ir išorinė.
Motyvacija – procesas, skatinantis elgtis taip, kad būtų pasiekta svarbių žmogui tikslų arba kad būtų patenkinti poreikiai ir motyvai (aptariant savaiminės ir išorinės motyvacijos skyrimą remtasi (Cofer, M.,1964; Dessler G., 2001;Herzberg F.,1993)).
Įvairūs autoriai išskiria įvairius motyvacijos tipus, skirtingai juos klasifikuoja. Tačiau autoriai sutinka, kad elgesys yra motyvuotas arba iš “vidaus”, arba iš “išorės”. Vertinimas vidinė - išorinė motyvacija sąlyginis, nes visi motyvacijos procesai tam tikra prasme “vidiniai”. Todėl remiamasi veikla. Tuomet “intrisic motivation” lietuviškas vertimas būtų “savaiminė motyvacija”, o “extrinsic motivation” - lietuviškas vertimas “išorinė motyvacija” turėtų reikšti, kad motyvuojantis veiksnys yra tai, kas yra išoriška tiesioginei veiklai, pavyzdžiui, individą kontroliuojantys ir pastiprinantys išoriniai poveikiai. Myers D. (2000) teigia, kad vidinė motyvacija – tai veiksmas dėl pačio proceso, veiklos, o išorinė – tai siekis išorinio pastiprinimo arba noras išvengti bausmės. Vidinė ir išorinė motyvacija pasireiškia kiekviename žingsnyje: jei spaudžiami laiko skaitome vadovėlį, jei norime gauti gerą pažymį – tai veikia išoriniai motyvai; jei skaitome medžiagą todėl, kad ji įdomi, o pažymiai ir įvertinimas ne tokie svarbūs – tai veikia vidiniai motyvai.
Nagrinėjant literatūrą, būtų galima išskirti šešis skirtingus požiūrius, kurie pabrėžia įvairius motyvacijos aspektus ir skirtumus tarp jų.
Manyta, kad savaiminė motyvacija nėra nukreipta patenkinimui tokių poreikių, kaip alkis, troškulys ar skausmo vengimas. Ši motyvacija – daugiau “stimulas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2595 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Įvadas 2
 • 2. Teorinė dalis 2
 • 3. Tikslas ir uždaviniai 7
 • 4. Tyrimo metodas 7
 • 5. Tyrimo rezultatų aprašymas 8
 • 6. Išvados 9
 • 7. Literatūra 10
 • 8. Priedai 11

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (2595 ž.)
Darbo duomenys
 • Socialinės psichologijos tyrimas
 • 12 psl., (2595 ž.)
 • Word failas 111 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį tyrimą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt