Rašiniai

Žiulis Vernas

9.6   (3 atsiliepimai)
Žiulis Vernas 1 puslapis
Žiulis Vernas 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Žiulis Vernas buvo įžymus XIXA. Prancūzų rašytojas. Jis gimė 1828 metais Nanto miestelyje. Rašytojo tėvas Pjeras Žiulis buvo advokatas ir turėjo geriausią kontorą miestelyje. Jo mama Sofi Alot de la Fiuji buvo buhalterio dukra. Pilnas rašytojo vardas Žiulis Gabrielis Vernas. Žiulis augo su broliu Poliu ir trimis seserimis Ana, Mari ir Matilda. Rašytojo tėvas buvo ramus ir rimtas, bet kartu ir meilus žmogus. Religija jo gyvenime vaidino svarbų vaidmenį. Sofi, Žiulio motina buvo išauklėta labai religingai ir buvo tokia pat pamaldi kaip ir jos vyras. Ji buvo švelni ir rami, dovanojo šeimos židiniui lakią vaizduotę. Iš šios darnios šeimos jaunasis Žiulis paveldėjo Vernų pusiausvyrą, jų literatūrinius polinkius, kritinę nuojautą ir audringą vaizduotę. Jis šeimoje patyrė ir beribį švelnumą – tiek tėvo ir motinos, tiek brolio Polio ir trijų Seserų.
Būdamas penkerių ar šešerių metų, Žiulis lankė ponios Sambe, jūroje dingusio tolimojo plaukiojimo kapitono našlės, vaikų darželį. Devynerių metų jis įstojo į Sen Stanisla mokyklą. Septintoje klasėje Žiulis gavo tris pagyrimo raštus už apklausą iš tikybos, už geografiją, už dainavimą ir pirmą pagyrimo raštą už rašinį. Šeštoje klasėje dainavimas jam sekėsi taip pat, ir jis gavo pirmą pagyrimo raštą už vertimą iš prancūzų kalbos į graikų kalbą, antrą - už geografiją. Penktos klasės apdovanojimų sąraše jis turi vieną pagyrimo raštą už vertimą iš lotynų kalbos į prancūzų kalbą ir antrą –už dainavimą. Jeigu tiesa, kad Žiulis daugiau reiškėsi kaip „pertraukų karalius“ ir ne itin uoliai mokėsi jis vis dėl to buvo geras mokinys.
Po septintos ar aštuntos klasės jis tapo Karališkojo licėjaus moksleiviu. Žiulis Buvo įvertintas premija už geografiją bet ir pagyrimo raštu už retoriką ir samprotavimą Prancūzų kalba.
Vernų šeima gyveno Feido saloje prie tada veikusio uosto. Žiulis dažnai eidavo pažiūrėti didžiulių tolimojo plaukiojimo burlaivių ir bendraudavo su jungomis. 1839 metų vasarą berniukas kažkaip sužino, kad į Indiją turi vykti tolimojo plaukiojimo laivas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 925 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (925 ž.)
Darbo duomenys
  • Visuotinės istorijos rašinys
  • 2 psl., (925 ž.)
  • Word failas 42 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį