Namų darbai

Vytauto Didžiojo gyvenimas

10   (1 atsiliepimai)
Vytauto Didžiojo gyvenimas 1 puslapis
Vytauto Didžiojo gyvenimas 2 puslapis
Vytauto Didžiojo gyvenimas 3 puslapis
Vytauto Didžiojo gyvenimas 4 puslapis
Vytauto Didžiojo gyvenimas 5 puslapis
Vytauto Didžiojo gyvenimas 6 puslapis
Vytauto Didžiojo gyvenimas 7 puslapis
Vytauto Didžiojo gyvenimas 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Įvadas.
Vytauto gyvenimas.
Vieno garsiausio Lietuvos kunigaikščio Vytauto gimimo data nėra tiksliai žinoma. Nors jo biografas Antanas Boleslovas Hlebowicz teigia, jog kunigaikštis atėjo i pasaulį 1350m., tačiau neskelbia, iš kur visa tai žino. Taip pat pridūrė, kad kur gimė Vytautas išlieka klausimu, kurio atsakymo niekas negali pasakyti. Vieni šaltiniai teigia, jog kunigaikštis gimė tais pačiais 1350m. Senuosiuose Trakuose.
„Vytauto išorinė išvaizda yra žinoma: jis buvo nedidelio ūgio, smulkių veido bruožų, judrus, temperamentingas ir labai greitas savo veiksmuose. Buvo santūrus valgyme, vyno ir kitų svaigiųjų gėrimų visai nevartojo. Be lietuvių kalbos dar mokėjo vokiškai, lotyniškai, rusiškai ir suprato totoriškai. Mokėjo jis ir rašyti, bet jo rašto nėra likę nė žodžio, nes visi laiškai anais laikais buvo rašomi sekretorių“(5, 148psl.). Vytautas visuomet nubausdavo nusikaltėlį, nepalikdavo jo be bausmės, buvo taupus, bet svečiai dosnumu negalėjo skųstis. Būdamas dar mažas domėjosi ginklais, mokėsi tik tuos dalykus, kuriuos galėdavo pritaikyti gyvenime. Jis taip pat gerbė senąją išmintį, bendravo su kitataučiais ir stengėsi kuo daugiau sužinoti. Gautas žinias bandė pritaikyti gerinant ūkį Lietuvoje, stiprinant kariuomenę. Vytauto gabumai leido jam tai padaryti, bet iki tapimo kunigaikščiu teko daug iškęsti.
Visų pirma reikėjo atlaikyti pusbrolio Jogailos priešpriešą. Pastarasis visais būdais stengėsi dar valdant Kęstučiui, Vytauto tėvui, tapti Lietuvos valdovu. 1382m. ginklus surėmė dėdė su sūnėnu. Šia situacija labiausiai džiaugėsi kryžiuočiai, nes jie siekė užkariauti Lietuvą, o karas tarpusavyje galėjo nusilpninti šalį. Visa tai supratę Kęstutis ir Vytautas, kuris, žinoma, palaikė savo tėvą, nusprendė susitaikyti su Jogaila. Derybos turėjo įvykti Vilniuje. Susirinkus taikos klausimu, Kęstučio sūnėnas pateikė nemalonų siurprizą, klastingai suėmė tėvą su sūnumi. Vytautas liko uždarytas Vilniuje, o Kęstutis buvo išvežtas į Krėvos pilį. Ten žmogžudystės atveju jis ir baigė savo gyvenimą. Taip pat buvo norima pasielgti ir su Vytautu, tačiau, perkeltas į Krėvos pilį, buvo išgelbėtas žmonos Onos tarnaitės. Ši pasikeitė su Vytautu drabužiais, o dėl jo panašumo į moterį, niekas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1623 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Įvadas.3psl.
 • 2. Vytauto gyvenimas.4 – 7psl.
 • 3. Priedas nr.1.8psl.
 • 4. Priedas nr.2.9psl.
 • 5. Išvada..10psl.
 • 6. Literatūros sąrašas11psl.

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1623 ž.)
Darbo duomenys
 • Lietuvų istorijos namų darbas
 • 8 psl., (1623 ž.)
 • Word failas 99 KB
 • Lygis: Mokyklinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt