Referatai

Viskas apie Mėnulį

9.6   (3 atsiliepimai)
Viskas apie Mėnulį 1 puslapis
Viskas apie Mėnulį 2 puslapis
Viskas apie Mėnulį 3 puslapis
Viskas apie Mėnulį 4 puslapis
Viskas apie Mėnulį 5 puslapis
Viskas apie Mėnulį 6 puslapis
Viskas apie Mėnulį 7 puslapis
Viskas apie Mėnulį 8 puslapis
Viskas apie Mėnulį 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mėnulis mūsų kosmiškasis kaimynas ir kartu palydovas. Nors kai kas teigia, kad Mėnulis yra aiškiai per didelis kad jį būtų galima vadinti palydovu. Mes jį matome vėlai vakare arba naktį Saulės pagalba kadangi jis atspindi Saulės šviesą. Nepaisant to, kad pakankamai daug informacijos apie Mėnulį buvo žinoma iki kosminės eros pradžios, naujasis periodas atskleidė daugybę paslapčių, apie kurias žmonės anksčiau nežinojo ir net neįtarė. Dabartinės žinios apie Mėnulį savo informacijos kiekiu negali susilyginti nei su vienu mūsų Saulės sistemoje esančiu kosminiu kūnu, išskyrus žinoma Žemę.
Mėnulis žmoniją kerėjo visais amžiais. Ne vienas iš mūsų žiūrejo į Mėnulį ir bandė pasvarstyti ir sau atsakyti į daugelį klausimų, pavyzdžiui kodėl jis šviečia tik naktį, arba kodėl jo paviršius dėmėtas. Be abejo, aš viena iš šių žmonių. Mane visąlaik žavėjo Mėnulio didingumas ir ryškumas per pilnatį.
Rašydama šį namų darbą stengsiuosi kuo daugiau sužinoti apie mūsų kaimyną ir visa tai aprašyti. Stengiuosi įsigilinti į Mėnulio galias (tikras ir išgalvotas), taip pat aprašyti Mėnulio fazių kaitą ir jų įtaką mums. Ir dar pasidomėsiu naujausiais Mėnulio tyrimais bei misijomis.
Manau, kad pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kas tai yra tas Mėnulis. Taigi Mėnulis tai gamtinis Žemės palydovas ir mums artimiausias kosminis kūnas. Mėnulis sudarytas iš uolienų, o jo paviršiuje yra kelių dešimčių metrų grūdėtų skeveldrų ir dulkių sluoksnis. Didesnę paviršiaus dalį užima kalnai, kurių aukščiausi siekia net 9 km. Mes plika akimi galime išskirti tamsesnės bei šviesesnes Mėnulio paviršiaus vietas, kurios buvo pavadintos jūromis, nors nieko bendra su Žemės jūromis neturi. Šių jūrų skersmuo gali būti 200 iki 120km.ir jos užima apie 40 % matomos Mėnulio dalies. Jūros- tai žemumos, kuriose nėra nė lašo vandens. Didžiausia žemuma yra vadinama „Audrų vandenynas“. Žiūrint pro teleskopą, Mėnulio paviršiuje pro teleskopą galima matyti daugybę kraterių. Jų ypač gausu kalnuotose srityse. Mėnulio paviršių, ypač jo žemynus, dengia vadinamas regolitas. Jame riogso visokio...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1721 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas2
 • Mėnulis ir jo paviršius.3
 • Mėnulio fazės ir jų itaka mums..3
 • Menulio užtemimai4
 • Mėnulio galia5
 • Mėnulio užkariavimas..6
 • Išvados.8
 • Naudota literatūra ..9

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1721 ž.)
Darbo duomenys
 • Astronomijos referatas
 • 9 psl., (1721 ž.)
 • Word failas 155 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt