Kursiniai darbai

Vilniaus geto vaizdavimas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“

10   (3 atsiliepimai)
Vilniaus geto vaizdavimas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“ 1 puslapis
Vilniaus geto vaizdavimas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“ 2 puslapis
Vilniaus geto vaizdavimas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“ 3 puslapis
Vilniaus geto vaizdavimas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“ 4 puslapis
Vilniaus geto vaizdavimas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“ 5 puslapis
Vilniaus geto vaizdavimas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“ 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Tyrimo tikslas – aptarti panašumus bei skirtumus, kaip vaizduojamas Vilniaus getas Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“.
Hipotezė – Vilniaus getas tiek Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“, tiek Icchoko Mero romane „Lygiosios trunka akimirką“ yra vaizduojamas panašiai, tačiau yra ir skirtingų epizodų.
• Palyginsime Vilniaus geto ir jį supančios aplinkos įvaizdį Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus getas“ ir moderniosios prozos kūrinyje – Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“.
• Išanalizuosime skirtumus bei pabrėšime panašumus tarp Audriaus Juzėno filmo ,,Vilniaus getas“ ir Icchoko Mero romano ,,Lygiosios trunka akimirką“.
Įžanga: Holokaustas – masinis žydų naikinimas, prasidėjęs 1933 metais, kai Hitleris tapo Vokietijos kancleriu ir trukęs iki pat Antrojo pasaulinio karo pabaigos. Per šį laikotarpį žydai buvo kankinami ir žudomi visame pasaulyje, o ypač nacių okupuotose šalyse. Nacių okupacijos metais Lietuvoje buvo nužudyta daugiau kaip 200 000 žydų, o prisiminimai apie Vilniaus miesto senamiestyje įkurtą Vilniaus getą iki šiol kelia šiurpą ir liūdesį. Tačiau šios masinės žudynės neliko užmirštos. Apie Vilniaus gete vykdytą Holokaustą rašė Lietuvos žydų kilmės rašytojas Icchokas Meras romane ,,Lygiosios trunka akimirką“, o Lietuvos kino režisierius Audrius Juzėnas sukūrė filmą „Vilniaus getas“. Šiame rašto darbe analizuosime Vilniaus Getą ir jo aplinką Audriaus Juzėno filme ,,Vilniaus Getas“ ir moderniosios prozos kūrinyje – Icchoko Mero romane ,,Lygiosios trunka akimirką“ bei aptarsime jų panašumus ir skirtumus.
Dėstymas: Audriaus Juzėno filmas „Vilniaus Getas“ perduoda mintį apie Holokausto nualintus žydus Vilniaus gete. Tai yra aprašoma ir Icchoko Mero romane „Lygiosios trunka akimirką“. Galime teigti, jog filmas ir romanas yra panašūs, tačiau Icchoko Mero romane nelieka nei kruopelytės pasigailėjimo, gėrio, priešingai nei Audriaus Juzėno filme „Vilniaus getas“.
• Vilniaus geto ir jo aplinkos vaizdavimas Audriaus Juzėno filme „Vilniaus getas“;
Audriaus Juzėno filmas ,,Vilniaus getas“.
• Vilniaus geto ir jo aplinkos vaizdavimas Icchoko Mero romane „Lygiosios trunka akimirką“;
Icchoko Mero romanas ,,Lygiosios trunka akimirką“.
2. Vilniaus geto vaizdavimo panašumai Audriaus Juzėno filme...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2111 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
6 psl., (2111 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos kursinis darbas
  • 6 psl., (2111 ž.)
  • Word failas 34 KB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį kursinį darbą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt