Referatai

Verbalinė ir neverbalinė kalba

10   (1 atsiliepimai)
Verbalinė ir neverbalinė kalba 1 puslapis
Verbalinė ir neverbalinė kalba 2 puslapis
Verbalinė ir neverbalinė kalba 3 puslapis
Verbalinė ir neverbalinė kalba 4 puslapis
Verbalinė ir neverbalinė kalba 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Bendravimas, tai kiekvienam iš mūsų įprastinė veikla. Norime ar nenorime, mokame ar nemokame, mes nuo pat ryto iki vakaro su kuo nors bendraujame: dalijamės idėjomis, jausmais ir informacija su kitais žmonėmis. Vaikai bendrauja su tėvais, studentai su dėstytojais, socialiniai darbuotojai su klientais ir t.t. Netgi tada, kai šalia nėra nei vieno žmogaus, jaučiame aplinkinių įtaką. Negana to, atsidūrę vienumoje, mes imame bendrauti su... savimi.
Bendravimas – tai daugialypis reiškinys, kurį galima skirti į bendravimą su savimi (intrapersonalis) bei bendravimą su kitais (tarpusavio, tarpasmeninis, interpersonalinis).
Komunikacija – tai keitimasis informacija, naudojant kokią nors ženklų sistemą. Gali būti verbalinė ir neverbalinė komunikacija. Verbalinė komunikacija vyksta tada, kai komunikuojama kalbos simboliais žodžiu ir raštu. Neverbalinė komunikacija vyksta informaciją perduodant vaizdais - gestais, mimika, tam tikrais įvaizdžiais.
Kalbėjimas - tai labiausiai paplitęs bendravimo būdas. Taip pat yra daug kitų būdų: rašymas, rankų ir kūno judesiai, piešimas, dainavimas ir kt.
Šio darbo tikslas – analizuojant literatūrinę medžiagą išanalizuoti verbalinės ir neverbalinės kalbos svarbą individualiame socialiniame darbe.
1) aiškinamasis bendravimas. Šiuo atveju mes pasakome pašnekovui, ką, mūsų manymu, reiškia vienas ar kitas reiškinys, ta ar kita situacija.
2) palaikomojo bendravimo atveju siekiame parodyti aplinkiniams, kad norime jiems gero, stengiamės padėti.
3) tyrinėjamasis bendravimas – tai siekimas gauti daugiau informacijos.
4) suprantamasis bendravimas – tai toks bendravimo būdas, kai stengiamės geriau suprasti, ką kitas žmogus sako ar jaučia.
5)įvertinamasis bendravimas reiškia, jog kalbėdami mes įvertiname kokį nors daiktą ar reiškinį: pasakome, ar jis geras, ar blogas; teisingas ar neteisingas; tinkamas ar netinkamas.
Neverbalinis bendravimas
Neverbalinė kalba mūsų bendravime yra ne mažiau reikšmingesnė už verbalinę: ji padeda geriau išreikšti norimas mintis. Neverbalinė kalba padeda tada, kai žodžiai nedaro pakankamo efekto. Neverbalinio bendravimo išraiškos būdai yra šie: atviri veiksmai, paslėpti veiksmai, akių kontaktas, fiziniai duomenys, daiktų įtaka, artumas, balsas, išoriniai garsai, laikas, kvapas, aplinka.
Atviri veiksmai – gestai ir judesiai. Dauguma neverbalinės kalbos veiksmų yra atviri ir lengvai pastebimi. Visi gerai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 974 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (974 ž.)
Darbo duomenys
  • Socialinės psichologijos referatas
  • 5 psl., (974 ž.)
  • Word failas 43 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt