Vilnius
2007
ĮVADAS
Studentas – aukštosios mokyklos klausytojas. Dauguma abiturientų, pasibaigus brandos egzaminams, pradeda svarstyti, kokią aukštąją mokslo įstaigą pasirinkti. Be abejo, nemažiau svarbu ir tai, kur gyventi. Tai aktualiausia būsimiems studentams iš kitų miestų, kurie neturi gyvenamosios vietos mieste, kuriame studijuos. Todėl jie turi iš ankso nuspręsti, kur gyvens – bendrabutyje ar nuomosis butą. Priklausomai nuo aukštosios mokyklos, studentas gauna bet kokiu atveju bendrabutį arba yra tam tikros sąlygos, kad skirtų jam bendrabutį.
Gyvenamoji vieta studentui be galo svarbi, nes yra keli aspektai, įtakojantys gyvenamosios vietos pasirinkimą. Pavyzdžiui, dauguma studentų mano, kad gyventi bendrabuyje yra sunku, nes sunku mokytis, kai už kambario durų girdisi kitų balsai, kartais su kaimynais nesutaria, todėl jie ignoruoja studentų norą mokytis, kartais, netgi, tas ignoravimas pasireiškia keršijimu - garsiu muzikos klausymu, nerimstantis triukšmas naktimis, kartais, jeigu studentas nėra komunikabilus žmogus, nemoka prisitaikyti pre naujų gyvenimo sąlygų, tai yra dar viena priežastis negyventi bendrabutyje.
Studentai, gyvenantys bendrabutyje, pradeda, galima sakyti, savarankišką gyvenimą: jie turi rūpintis patys savimi, prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų, kurios kai kuriems iš esmės skiriasi nuo jų namų, naujų žmonių, kambario draugų.Tačiau, kartais adaptacija į naujas gyvenimo sąlygas yra sunki studentams, kurie niekaip negali prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų ar net nemoka bendrauti su savo kambario draugais. Tokiu atveju, gyvenimas bendrabutyje tampa nemalonus, kuris įtakoja netgi ir tavo mokymosi rezultatus, jausmus, savijautą.
Santykiai –visuomeninis
Kaip gerai palaikti tarpusavio santykius? Atsakyti galima tik remiantis daugumos studentų nuomone. Palaikyti gerus santykius su kambariokais bei kaimynais galima tik prisitaikius prie kitų nuomonės, suradus kompromisą. Juk kiekvienas žmogus yra individualybė, turi savo nuomonę, nebent bijo ją išreikšti, todėl, jei netoleruotų kambariokai vienas kito, jų kambario atmosfera būtų tarsi „karo zonoje“. Toks gyvenimo būdas paveiktų visus kambariokus psichologiškai, taip pat ir socialine prasme. Reikėtų nepamiršti, kad kiekvienas studentas, gyvenantis turi turėti savo asmeninę erdvę, kurią pažeisti griežtai draudžiama, jei tik pats kambariokas, leidžia kištis...
Šį darbą sudaro 2385 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!