Referatai

Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai

9.0   (3 atsiliepimai)
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 1 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 2 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 3 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 4 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 5 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 6 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 7 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 8 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 9 puslapis
Vaikų sveikatos priežiūros ypatumai 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šiauliai 2005 m. m.
Yra žinoma, kad kuo jaunesnis vaikas, juo mažiau subrendęs jo organizmas tuo lengviau jis pažeidžiamas, greičiau nukenčia jo reguliaciniai mechanizmai ir gali sutrikti sveikata. Sistemingo mokymo pradžia nuo šešerių metų reikalauja gana didelės vaiko protinės įtampos pamokoje. Visų – tiek protinių, tiek fizinių – vaiko sugebėjimų, įvairiopų interesų ugdymas – tai kruopštus darbas per visą mokymo laikotarpį, tai noras geriau pažinti vaikus ir įvertinti jų individualias savybes. Kiekvienam amžiaus tarpsniui būdingi savi augimo ir vystymosi ypatumai, organizmo pajėgumas ir darbingumas. Organizuojant mokymą, būtina atsižvelgti į visas augančio organizmo savybes, prisilaikyti visų vaiko sveikatą saugančių reikalavimų. Pažeidžiant mokymo krūvio higienines normas, taikant vienus ar kitus mokymo būdus ir nesilaikant racionalaus darbo ir poilsio režimo, galima sutrikdyti vaikų organizmo lygsvarą. Jiems gali atsirasti nuovargis, pervargimas, pablogėti sveikata, kilti įvairios ligos.
Vaiko fizinis išsivystymas ir sveikata
Vaiko fizinis išsivystymas – tai morfologinių ir fiziologinių savybių kompleksas, kuris rodo, kaip organizmas subrendęs, ar harmoningai vystosi. Neatsitiktinai pagal vizinį išsivystymą sprendžiama apie vaikų gyvenimo ir auklėjimo sąlygas. Fiziniam išsivystymui nustatyti naudojami pagrindiniai morfologiniai ir funkciniai požymiai: vaiko ūgis, kūno masė, gyvybinė plaučių talpa, raumenų jėga ir kt. vaiko fiziniai duomenys priklauso nuo socialinių – higieninių sąlygų.
Vaikų sveikata nustatoma ne vien atsižvelgiant į kokią nors ligą, bet visada aptariamas ir įvairių organizmo funkcijų pajėgumas, žiūrima, kaip jis atitinka vaikų amžių, kaip kinta fiziologiniai rodikliai augant, ar vaikai linkę ūmiomis ligomis. Taigi vaikų sveikatą ir sergamumas rodo aplinkos poveikį augančiam ir besivystančiam organizmui. Vaikas iš pagrindinių rodiklių vertinant vaiko sveikatą, pamokų įtaką jo organizmui yra mokinių sergamumo metinė analizė. Sveiki vaikai lengviau adaptuojasi.
Plokščiapėdystės ir ydingos laikysenos profilaktika
Dar gilioje senovėje gydytojai ir filosofai buvo tos nuomonės, kad be fizinio aktyvumo neįmanoma būti sveikam. Rašytojas ir filosofas Platonas judėjimą pavadino gyvybės šaltiniu. Aristotelis skelbė: „ Mąstyti lengviau, kai pasivaikščiojimas įkaitina kūną“. O didysis švietėjas Žanas Žakas Ruso tvirtino:...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1690 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • 1. Įžanga.
  • 2. Vaiko fizinis išsivystymas ir sveikata.
  • 3. Plokščiapėdystės ir ydingos laikysenos profilaktika.
  • 4. Žmogaus fizinė ypatybė – lankstumas.
  • 5. Išvados.

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (1690 ž.)
Darbo duomenys
  • Slaugos referatas
  • 10 psl., (1690 ž.)
  • Word failas 64 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt