Referatai

Vaikų psichologinis konsultavimas

10   (1 atsiliepimai)
Vaikų psichologinis konsultavimas 1 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 2 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 3 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 4 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 5 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 6 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 7 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 8 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 9 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 10 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 11 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 12 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 13 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 14 puslapis
Vaikų psichologinis konsultavimas 15 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Psichologinis konsultavimas – tai psichologinė pagalba žmonėms, kuriems iškyla kasdieninio gyvenimo sunkumų. Psichologinis konsultavimas grindžiamas profesiniu santykiu tarp kvalifikuoto konsultanto ir kliento. Dažniausiai šis procesas vyksta tarp dviejų asmenų, tačiau galima konsultuoti ne vieną asmenį, o visą šeimą ar grupę. Psichologinis konsultavimas yra skirtas padėti klientams išsiaiškinti ir suprasti tai, kas vyksta jų gyvenimo erdvėje, išmokti siekti tikslo prasmingai, pagrįstai remiantis ir sprendžiant emocinio ir tarpasmeninio pobūdžio problemas. (Kočiūnas,1995).Psichologinis konsultavimas turi daug rūšių, viena jų – vaikų psichologinis konsultavimas. Vaikai, taip pat, kaip ir suaugę turi problemų, kurios kartais suaugusiems yra nepastebimos, tačiau patiems vaikams jos atrodo „katastrofiškos“. Vaikų psichologiniai sunkumai pradeda ryškėti nuo 4-6 metų. Psichologų teigimu, tokio amžiaus vaikai jau susiduria su vidiniais prieštaravimais ir turi sunkumų bendraujant šeimoje. Vaikui sulaukus 7-9 metų, jis susiduria su tokiais gyvenimo pokyčiais kaip mokykla, nauji draugai, padidėjusi atsakomybė, atsiranda pareigos, reikalaujančios savarankiškumo, aktyvesnio bendravimo ir t.t. Tada iškyla naujų sunkumų - tiek šeimoje, tiek mokykloje (Navaitis, 1997).
Taip pat ir psichologai, pedagogai tėvai nuolat susiduria su įvairiomis vaikų ir paauglio elgesio, bendravimo sutrikimų apraiškomis. Dažniausiai skundžiamasi - neadaptyviu, situacijai neadekvačiu bendravimu su tėvais, pedagogais ir bendraamžiais, agresyviu, delinkventišku elgesiu, emociniais sutrikimais, sutrikusiai mokymosi motyvacija, nenoru ir nesugebėjimu mokytis, visuomenėje įprastų elgesio normų nepaisymu, atsipalaidavimo tendencijomis, pasireiškiančiomis malonumų ir nepatirtų įspūdžių ieškojimu alkoholyje, narkotikuose, orgijose. (Vaikų psichologinis konsultavimas, 1999).
Todėl labai svarbu kalbėti apie vaikų psichologinį konsultavimą, nes tik tokiu būdu bus galima padėti vaikams ir juos supantiems žmonėms spręsti iškilusias problemas ir tuo pačiu padėti vaikui augti ir vystytis tinkama linkme. Kad suvoktume, kaip galima padėti vaikui, pirmiausiai šiame darbe bus aptarta vaikų psichologinio konsultavimo samprata, šeimos daroma įtaka vaikų konsultavimui, o vėliau kaip skirtingos psichologinės kryptys rekomenduoja konsultuoti vaiką ir kokios technikos yra naudojamos, kad būtų atrasta, įvardyta, sprendžiama ir galiausiai įveikta vaiką kamuojanti problema.
Terminas „psichologinis konsultavimas“ apibrėžiamas kaip psichologo teikiami žmonėms...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4397 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
15 psl., (4397 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos referatas
  • 15 psl., (4397 ž.)
  • Word failas 126 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt