Inovacinių technologijų vaidmuo šiuolaikinėje visuomenėje yra pernelyg svarbus, kad jo būtų galima nepaisyti ir nesinaudoti teikiamais privalumais. Elektroniniai dokumentai, šiuolaikinės komunikacijos, kompiuterių panaudojimas versle - visa tai seniai pritapo bet kurios įmonės veikloje. Informacinės sistemos kokybiškas funkcionavimas šiuolaikinėje įmonėje turi būti ne prabanga, bet realybė.
Technologinių pokyčių sparta lemia tai, kad konkurencinį pranašumą įgyja tie, kurie sugeba sėkmingai valdyti informacinius srautus ir didinti organizacijos žinių išteklius. Šie globaliniai procesai, susiję su globalinės ekonomikos iškilimu, technologijų vystymusi, žiniomis pagrįstos informacinės visuomenės atsiradimu, lemia šio darbo aktualumą, kadangi visi šie procesai neaplenkia ir Lietuvoje veikiančių įmonių. Tad yra svarbu įsigilinti į tai, kokios yra naujausios organizacijų valdymo tendencijos konkurencijos arenoje.
Taigi Lietuvai integruojantis į tarptautines rinkas bei plečiant savo veiklą jose, labai svarbu domėtis inovacinių technologijų plėtra bei jų panaudojimu versle. Verslo struktūriniai pokyčiai dėl skirtingų klasifikavimo kriterijų ir veiklos sąlygų sunkiai palyginami su pasauliniais ir Europos Sąjungos duomenimis. Mūsų šalies smulkiojo verslo kitimas, galima sakyti, kol kas neturi analogo tarp normaliai besivystančių šalių.
Daugelio išsivysčiusių pasaulio valstybių socialinio ekonominio stabilumo pagrindas – dinamiška inovacijų plėtra. Inovacijos dažniausiai diegiamos siekiant žymesnio ekonominio pranašumo galutinės produkcijos rinkose, todėl visi inovacijos ciklo etapai daugiau ar mažiau veikiami informacinių, organizacinių, finansinių ir kitokių rinkos veiksnių. Būtent rinka ir ekonominiai interesai galiausiai lemia inovacijų veiklos tikslingumą, apimtį, tempus ir formą. Tačiau rinka pati savaime negali užtikrinti visų inovacijų plėtros problemų sisteminio sprendimo. Būtina valstybės inovacijų politika – remti ir skatinti tuos inovacijų proceso etapus, kuriuos per menkai stimuliuoja rinka.
Mano tiriamojo darbo objektas – įmonių konkurencinis pranašumas.
Darbo tikslas yra išsiaiškinti inovacinių technologijų taikymo galimybes interneto paslaugų įmonėse ir jų panaudojimą konkurencinių pranašumų formavimui.
• Išanalizuoti Lietuvos ir užsienio autorių mokslinius darbus ir susisteminti įvairius požiūrius į konkurenciją, konkurencingumą ir jo didinimo galimybes.
• Apibrėžti inovacinių technologijų sąvoka.
• Išanalizuoti, kaip inovacinės technologijos įtakoja ekonomikos augimą.
• Identifikuoti ir klasifikuoti būdus, kuriais įmonės gali pasiekti...
Šį darbą sudaro 8748 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!