Namų darbai

Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai

9.2   (3 atsiliepimai)
Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai 1 puslapis
Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai 2 puslapis
Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai 3 puslapis
Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai 4 puslapis
Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai 5 puslapis
Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai 6 puslapis
Žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio plėtros tikslai 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Lietuva nuo seno garsėja kaip žemdirbių kraštas. Kaime gyvena trečdalis Lietuvos gyventojų, kurie susiję su žemės ūkiu: tiesiogiai dirba ar verčiasi žemės ūkio paslaugų sferoje.
Kiekvienos valstybės ūkį sudaro daugelis materialinės gamybos ir negamybinės sferos šakų. Lietuvos ūkio materialinės gamybos sferą sudaro pramonė, žemės ūkis, statyba, krovininis transportas, prekyba, visuomeninis maitinimas it kt. Negamybinę sferą sudaro švietimas, kultūra, sveikatos apsauga, socialinis aprūpinimas, menas finansų ir kredito ūkis bei kitos šakos.
Kadangi žemės ūkis viena iš pagrindinių gamybos šakų, todėl toks didelis dėmesys skiriamas žemės ūkio ekonomikai. Iš pradžių žemės ūkio ekonomika buvo tik ekonomikos šaka, kuri nagrinėjo racionalų žemės panaudojimą. Per visą dvidešimt amžių žemės ūkio ekonomikos disciplina ir jos akiratis išsiplėtė. [7] Šiandien žemės ūkio ekonomika apima įvairias sritis, artimas tradicinei ekonomikai.
Taigi šio darbo tikslas susipažinti su žemės ūkio ekonomikos tikslais ir uždaviniais.
• Atskleisti žemės ūkio plėtros tikslus.
1. ŽEMĖS ŪKIO EKONOMIKOS APIBRĖŽIMAS
Žemės ūkio ekonomika labai svarbus dalykas, nes jis sukoncentruotas į pagrindinius visuomenės poreikius. Gaminti maisto produktus ir pramonines žaliavas visiems žmonėms visais laikais buvo gana sudėtingas procesas. Bet visgi apie 50 proc. žmonių pasaulyje yra įsitraukę į pagrindinę pramonę – maisto produktų gamybą. [2]
Žemės ūkio ekonomika gali būti apibrėžta kaip visuomeninis mokslas, nagrinėjantis kaip žmonės panaudodami technines žinias ir ribotus išteklius, tokius kaip darbas, žemė, kapitalas ir verslumas, pagaminą maisto produktus bei pramonines žaliavas ir paskirsto vartotojams. [2]
Kaip ir ekonomika, žemės ūkio ekonomika siekia surasti priežastis, veikiančias ekonominius santykius. Ji naudoja mokslinius metodus ir ekonomines teorijas, kad rastų žemės ūkio ekonomikos problemų sprendimus. [2]
Didžiausia problema – kaip patenkinti visus vartotojų poreikius, esant ribotiems ištekliams. Juk pasirinkus vieną gėrybę, nebegalime pasirinkti antrų gėrybių. Todėl žmonės, įmonės, vyriausybė privalo įvertinti turimus išteklius ir pasvarstyti, kaip ir kam juos geriausiai panaudoti. Nepriklausomai, kokį ūkį bepaimtume visada iškils pasirinkimo problema. [1]
Žemės ūkis, prisitaikydamas prie rinkos sąlygų, turi būti reguliuojamas ekonominėmis priemonėmis. Šalies gyventojai išsiugdė...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1019 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS 2
 • 1. ŽEMĖS ŪKIO EKONOMIKOS APIBRĖŽIMAS 3
 • 1.1. Žemės ūkio gamybos ypatumai 4
 • 1.2. Žemės ūkio ekonomikos mokslo tikslai ir uždaviniai 5
 • 2. Šiuolaikiniai žemės ūkio plėtros tikslai 5
 • IŠVADOS 7
 • LITERATŪRA 8

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1019 ž.)
Darbo duomenys
 • Ekonomikos namų darbas
 • 7 psl., (1019 ž.)
 • Word failas 63 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt