Namų darbai

Tyrimas apie temperamentą

9.0   (2 atsiliepimai)
Tyrimas apie temperamentą 1 puslapis
Tyrimas apie temperamentą 2 puslapis
Tyrimas apie temperamentą 3 puslapis
Tyrimas apie temperamentą 4 puslapis
Tyrimas apie temperamentą 5 puslapis
Tyrimas apie temperamentą 6 puslapis
Tyrimas apie temperamentą 7 puslapis
Tyrimas apie temperamentą 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kiekvienas individas egzistuojantis šioje žemėje linkęs vienokiu ar kitokiu būdu bendrauti su kitu individu. Žmogus taip pat linkes bendrauti. Kartais to net pats nesuprasdamas jis tai daro. Bendravimas iš šalies žvelgiant yra paprastas dalykas, tačiau toli gražu ne visada taip yra. Kur gi slypi sėkmingo bendravimo paslaptis? Kas įtakoja bendravima? Kodėl vieniems sekasi bendrauti, o kitiems nesiseka? Galima iškelti daugybę tokių klausimų ir atrasti daug atsakymo variantų. Tačiau šiame darbe panagrinėsiu vieną bendravimą įtakojantį faktorių – temperamentą.
Žmogus – tai aktyvi sistema. Ir supančiame mus pasaulyje yra daugybė aktyvių objektų ir reiškinių. Šiuolaikiniai duomenys apie žmogaus psichiką leidžia suvokti ją kaip polifunkcinį ir polistruktūrinį reiškinį. Psichikos sisteminė analizė prasideda nuo jos funkcijų analizės, nustatant funkcijų paskirtį, sudėtį, reiškimosi diapozoną bei tarpusavio santkį.
Žmogaus psichiką kaip vientisą reiškinį gana sudėtyinga suvokti ir aprašyti, atsižvelgiant į visus psichikos funkcionavimo ypatumus. Psichiniai procesai (pažintiniai procesai, emociniai procesai arba psichinės būsenos bei valios procesai) ir psichinės savybės (charakterizuojančios tokias asmenybės ypatybes kaip temperamentas, charakteris, sugebėjimai bei asmenybės kryptingumas) pakankamai daug buvo tiriami atskirai. Todėl psichologijos moksle susikaupė nemažai jų aprašymų.
Žmogus jau gimsta su jam būdingomis tam tikromis savybėmis. Tai priklauso nuo genotipo – unikalaus, individualaus genų derinio. Norint geriau pažinti, kas asmenybėje įgimta, o kas susiformuoja raidos procese, verta prisiminti charakterį ir temperamentą. Charakteris pasireiškia visoje asmenybės veikloję, elgesyje, netgi išvaizdoje, kalboje, bendravime. Ir visa tai matyti jau ankstyvame amžiuje. Į įgimtas vaiko temperamento savybes reiketų itin atsižvelgti jį auklėjant.
Ka tik gimęs kūdikis neįsivaizduoja, kas esąs. Jis neturi susiformavęs savo kūno vaizdo, bet ir negali kaip reikiant to kūno valdyti. Mokymasis valdyti savo kūną yra iš dalies susijęs su jo vaizdo formavimusi. Jau ankstyvame amžiuje, anot psichologo A. Gučo, pastebimos svarbiausios asmenybės elgesio ir savęs suvokimo užuomazgos ir įrodoma, kaip jos kinta laiko atžvilgiu. Kai ką vaikas jau atsineša gimdamas (genai), ir tie pradai toliau skleidžiasi...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 909 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Įvadas 3
 • Straipsniai Literatūroje 3
 • Darbo tikslas 6
 • Metodika 6
 • Rezultatai 7
 • Išvados 7
 • Naudota literatūra 8

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (909 ž.)
Darbo duomenys
 • Asmenybių psichologijos namų darbas
 • 8 psl., (909 ž.)
 • Word failas 116 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt