Šiais laikais keliauti galima įvairiausiais būdais. Pats paprasčiausias ir seniausias keliavimo būdas yra pėsčiomis. Bet pėsčiomis toli nenueisi. Toliau nukeliauti galima dviračiais, bet ir tokiu būdu ne visur nukeliausi. Dažnai keliaujama automobiliais, bet jais keliauti ne visada patogu. Patogiausia keliauti su turizmo agentūra autobusu, traukiniu, laivu ar lėktuvu. Šiam amžiuje keliauti galima ir virtualiai internete. Yra galimybė pamatyti šalį, jos kultūrą, gamtą, žmones per internetą. Galima bendrauti su žmonėmis. Virtualios kelionės yra nemokamos. Jose galima pamatyti tai ko nepamatytum tikroje kelionėje. Deja, bet internetas negali perduoti tikrų kelionės įspūdžių. Kelionės įspūdžius galima patirti tik keliaujant pačiam, nes to, ką patiri pats, niekas nepapasakos ir neperteiks.
Mes pasirinkome šią temą savo projektui, nes norėjome plačiau sužinoti apie turizmą, keliones ir visa tai, ką žmonės patiria keliaudami. Tai pat norėjome pažvelgti į tai, kaip turizmas veikia šalių, kurios juo užsiima, ekonomiką, pragyvenimo lygį ir pajamas. Šiuo projektu plačiau pažvelgėme į įvairias šalis, jų klimatą, gamtą, pramogas, įžymias vietas. Taip pat daug sužinojome apie tai, kokios atostogos žmonėms pačios priimtiniausios, kokios vietos labiausiai lankomos turistų ir apie tai, kas lemia žmonių pasirinkimą ir norą nuvykti būtent į tą šalį.
Darbo tikslas ir uždaviniai
Mūsų tikslas ir uždaviniai yra kuo daugiau sužinoti apie turizmą ekonomiškai silpnose šalyse, išsiaiškinti kas labiausiai traukia turistus į šias šalis, kaip turistai veikia šių šalių ekonomiką.
Turizmas [pranc. tourisme < tour-apkeliavimas], keliavimas(išvyka, žygis) laisvalaikiu; viena aktyvaus poilsio rūšių, efektyviausia žmogaus rekreacinių poreikių tenkinimo priemonė. Pagal priimtą daugumoje šalių vertinimą turistai yra tie, kurie laikinai savo noru pakeičia gyvenamąją vietą ne trumpiau kaip 24h. Taigi išvykas į kurortus, pas gimines į vasarvietes, pas pažįstamus, į muges, kongresus, konferencijas tarptautinėje statistikoje priimta laikyti turistinėmis. Turistas paprastai turi kelis tikslus(pvz., pabūti kurorte ir apžiūrėti įžymybes); vyraujantis tikslas sąlygoja turistinį maršrutą, kelionės laiką ir trukmę, keliavimo būdą. Kelionės tikslus ir sąlygas savo ruožtu lemia turisto materialinės galimybės,...
Šį darbą sudaro 1877 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!