Konspektai

Tarptautinės logistikos teorija

10   (2 atsiliepimai)
Tarptautinės logistikos teorija 1 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 2 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 3 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 4 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 5 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 6 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 7 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 8 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 9 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 10 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 11 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 12 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 13 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 14 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 15 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 16 puslapis
Tarptautinės logistikos teorija 17 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Logistikos sąvoka. Logistikos sąvoka kildinama iš senovės graikų kalbos žodžio „mąstymas“, „tikslingumas“. Perėjusi į Romą, logistika buvo suprantama kaip „maisto produktų paskirstymas“.
Priežastys, privertusios atkreipti dėmesį į gamybos išteklių ir gatavų prekių paskirstymą. Pagrindinės priežsastys – išlaidų mažinimas, efktyvesnis produkcijos paskirstymas. Žaliavų ir gatavos produkcijos fizinio paskirstymo koordinavimas atvedė į tai, kad teko išskirti ir įvertinti įvairių žaliavų, medžiagų, gatavos produkcijos fizinio judėjimo etapų išlaidas ir patikslinti pirkėjo aptarnavimo visas išlaidas. Tam tikslui teko perskirstyti įmonės valdymo funkcijas taip, kad būtų galima efektyviau spręsti žaliavų, medžiagų ir gatavos produkcijos fizinio paskirstymo operacijas. Kordinavimo tikslas – visų šių išlaidų mažinimas.
Logistikos sąvokos kilmė. Kildinama iš graikų kalbos žodžio „mąstyti“, vėliau Bizantijoje logistika vadintas armijos aprūpinimo organizavimas ir valdymo būdas. XX a. pradžioj logistikos mokslą traktavo kaip mokslą apie kariuomenės pervežimų valdymą, planavimą ir aprūpinimą. Logistika laikyta karo mokslu iki XX a vidurio, nuo tada pradėta naudoti verslo vadyboje ir ekonomikoje. Verslo vadyboje ir ekonomikoje logistika suprantama kaip medžiagų ir produktų nuoseklus judėjimas į įmonę, įmonės viduje ir iš įmonės pateikiant atitinkamas paslaugas.
Šiuolaikinė logistikos samprata. Dabartinėmis sąlygomis logistikos samprata jau išeina už atskiros firmos ir atskiros valstybės rėmų, ir apima prekės siuntėjo bei jos gavėjo santykius ne tik atskiroje šalyje bet ir tarptautiniu mąstu. Tarptautinė logistika apibrėžiama kaip siuntėjo ir prekės gavėjo bendradarbiavimas, leidžiantis pasiekti ir realizuoti konkurencinius pranašumus, garantuojančius papildomą naudą tarptautiniame ekonominiame bendradarbiavime.
Logistikos sistemos principai. Principai susiję su medžiagų apsirūpinimo ir gatavos produkcijos pateikimo pirkėjui paslaugomis. 1. logistikos sferos elementų sujungimas į sistemą. Norint įgyvendinti ne tik svarbu tiesioginis medžiaginio srauto judėjimo sujungimas bet ir srauto organizavimo tikslų, uždavinių, strategijų mechanizmo veikimo užtikrinimas toje sistemoje. 2. Rūpinamasi ne tik logistikos veiklos rūšių, kurioms būdingos skirtingos funkcijos, bet ir tos veiklos rūšių koordinavimo sprendimų priėmimu. Sprendimai dėl prekių atsargų dydžio gali būti priimami neatsižvelgiant į krovinių transportavimo sprendimus. 3. Sisteminio požiūrio principas reiškia...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 9822 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
17 psl., (9822 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos konspektas
  • 17 psl., (9822 ž.)
  • Word failas 217 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt