Konspektai

Programiniai agentai

9.4   (3 atsiliepimai)
Programiniai agentai 1 puslapis
Programiniai agentai 2 puslapis
Programiniai agentai 3 puslapis
Programiniai agentai 4 puslapis
Programiniai agentai 5 puslapis
Programiniai agentai 6 puslapis
Programiniai agentai 7 puslapis
Programiniai agentai 8 puslapis
Programiniai agentai 9 puslapis
Programiniai agentai 10 puslapis
Programiniai agentai 11 puslapis
Programiniai agentai 12 puslapis
Programiniai agentai 13 puslapis
Programiniai agentai 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

ĮVADAS
PROGRAMINIŲ AGENTŲ ATSIRADIMO APŽVALGA
KAS YRA AGENTAS?
AGENTŲ TIPOLOGIJA
SKIRTINGŲ AGENTŲ TIPŲ APŽVALGA
IŠVADOS
LITERATŪRA

Ištrauka

Agentais paremtos programinės įrangos kūrimas yra vienas svarbiausių programinės inžinerijos srityje. Agentų analizės metodai ir modeliai dar nėra tokie išvystyti, kaip struktūrinio ar objektinio programavimo metodai ir modeliai, todėl jų programų inžinerijai turi būti sukurtos metodologijos ir įrankiai. Agentų koncepcija pateikia įdomius ir naujus sudėtingų programinių sistemų analizavimo, modeliavimo ir sudarymo būdus. Šios sistemos turi didelį potencialą pagerinti dabartinius programų inžinerijos būdus ir praplėsti jų taikymo sritį.
Tyrinėtojai nuolat siekia efektyvesnių ir veiksmingesnių programų inžinerijos metodų, ypač kaip sprendimų, kai reikalingos itin sudėtingos programos.
Vienos iš pagrindinių priežasčių dėl kurių devintame dešimtmetyje buvo stebimas staigus agentų technologijų augimas yra neabejotinai paprasta naudojimui sąsaja ir galinga Interneto pamatinė infrastruktūra, kurioje gali būti realizuojami įvairūs agentų taikymai. Tačiau, vystant asmeninius, paslaugų tiekimo, iniciatyvinius įrankius informacijos surinkimui ir apdorojimui WWW erdvėje, sugeneravo įvairaus pobūdžio svarstomų problemų, kurios ir šiuo metu mokslininkų komandas visame pasaulyje veikia kaip varomoji jėga.
Pasaulyje garsus dirbtinio intelekto sistemų tyrėjas Hyacinth S. Nwana žurnale Knowledge Enginenring Review (1996) apžvelgė programinių agentų raidą bei pateikė agentų tipologiją. Šios apžvalgos išvadas bei tipologiją iki šiol labai dažnai naudoja programinių agentų tyrėjai.
Nwana teigia, kad ,,nuvalkiotas pasaulyje žodis agentas, kilęs iš žodžio ,,ëagentí“, maskuoja faktą, kad iš tikrųjų tai yra heterogeninis kūnas/vienetas“ [16].
Programiniai agentai išsivystė iš multiagentinių sistemų (angl. multi-agent systems (MAS)), kurios pakeistoje formoje yra iš trijų plačių sričių: viena iš paskirstytojo dirbtinio intelekto (angl. Distributed Artificial Intelligence (DAI)), o kitos dvi – iš paskirstytojo problemų sprendimo (angl. Distributed Problem solving (DPS)) ir paralelinio dirbtinio intelekto (angl. Parallel AI (PAI)). Taigi kaip multiagentų sistemos, jos paveldėjo daug iš DAI motyvacijos, tikslų ir potencialių naudų/privilegijų. Pavyzdžiui, paskirstytojo duomenų apdorojimo (angl. distributed computing) dėka, programiniai agentai paveldėjo DAI potencialią naudą, apimant modulumą (modulinį projektavimo principą), greitį (dėl lygiagretumo) ir patikimumą/tvirtumą (dėl perteklumo/rezervavimo). Taip pat paveldėjo tai, kas priklauso dirbtiniam intelektui (AI), kaip veikimą žinių lygyje, lengvesnę priežiūrą,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2853 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS 3
 • Programinių agentų atsiradimo apžvalga 4
 • Kas yra agentas? 6
 • Agentų tipologija 8
 • Skirtingų agentų tipų apžvalga 10
 • IŠVADOS 14
 • LITERATŪRA 15

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (2853 ž.)
Darbo duomenys
 • Informacinių technologijų konspektas
 • 14 psl., (2853 ž.)
 • Word failas 126 KB
 • Įkeltas: 2024 m.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt