Referatai

Pramonės epocha

9.6   (3 atsiliepimai)
Pramonės epocha 1 puslapis
Pramonės epocha 2 puslapis
Pramonės epocha 3 puslapis
Pramonės epocha 4 puslapis
Pramonės epocha 5 puslapis
Pramonės epocha 6 puslapis
Pramonės epocha 7 puslapis
Pramonės epocha 8 puslapis
Pramonės epocha 9 puslapis
Pramonės epocha 10 puslapis
Pramonės epocha 11 puslapis
Pramonės epocha 12 puslapis
Pramonės epocha 13 puslapis
Pramonės epocha 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Gamtos - aplinkos ateities vizija................................................................................10-11
Išvados............................................................................................................................12
ĮVADAS
Visatos platybė yra tokia milžiniška, kad vargu ar įmanoma ją protu aprėpti. Suvokti save tokios begalybės kontekste reiškia suprasti, kad visatą formuojančios gamtos mechanizme mes, žmonija, esame tik viena maža visumos dalis. Toks supratimas menkina, bet tuo pat metu užpildo pagarbia baimę. Artimiausias žmonėms gamtos aspektas turbūt yra pats žmogaus kūnas. Įsitikinimas, kad kiekvienas asmuo ar netgi žmonija yra gamtos dalis, suteikia naują postumi bendradarbiavimo dvasiai ir stiprina regionines ir valstybines sienas peržengianti pasitikėjimą savimi. Išties, kuomet žmogaus veiksmus lems pagarba ir nuolankumas, kurių priežastis yra pripažinimas, kad gamtos mechanizmas yra aptinkamas kiekviename asmenyje, tuomet arogancijos kurstomas žmogiškasis beatodairiškumas bus nugalėtas.
Pramonės eros pradžia oficialiai laikomas aštuonioliktojo amžiaus septintasis dešimtmetis, kai Anglijoje ypatingai sparčiai pradėjo vystytis visų pirma metalurgijos ir tekstilės pramonė, o kiek vėliau ir kitos pramonės šakos. Pramonės epochos pradžia sutampa su svarbiais techniniais atradimais sudariusiais galimybę rankinį darbą pakeistu mechanizuotu darbu.
Šio mano darbo tikslas ir uždavinys yra apibūdinti pagrindines Pramonės epochos aplinkos problemas, bei išanalizuoti jų priežastis. Be viso to dar pabandysiu surasti sprendimo būdus, kurie galbūt ateitije galės pagelbėti, norint išsaugoti gamtą ir atkurti išsvaistytus gamtos turtus bei išteklius. Taip pat pakalbėsiu apie ateities gamtos galimybes ir būtinybę susimąstyti, kad privalome atkurti, tai ką sugriovėm. Niekuomet nesusimąsčiau, kad tokia padėtis mūsų planetoje, todėl išanalizavos daug literatūrosir rašydama šį darbą, daug ką supratau ir nuo šiol pradėsiu tausoti ir gerbti gamtą. Juk ji mane sukūrė ir dėka jos aš čia gyvenu.
Ilgus šimtmečius mes laikėme gamtą paprastu objektu ir keitėme bei valdėme jį, siekdami kurti savąsias civilizacijas. Nors tokiu veiksmų pradžia gali būti laikomas žemės ūkio ir gyvulininkystės atsiradimas, tačiau tikrasis tokių beatodairiškų veiksmų antplūdis prasidėjo kartu su XVIII a. pramonine revoliucija ir intensyviu organinio kuro naudojimu. Tačiau XX a. pabaigoje ėmė aiškėti nerupestingos industrializacijos pasekmės: mūsų veiksmų poveikis pasaulio aplinkai peržengia priimtinas aplinkosaugines ribas....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5110 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (5110 ž.)
Darbo duomenys
  • Ekologijos referatas
  • 14 psl., (5110 ž.)
  • Word failas 148 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt