Konspektai

Pedagoginė psichologija (konspektas)

9.8   (3 atsiliepimai)
Pedagoginė psichologija (konspektas) 1 puslapis
Pedagoginė psichologija (konspektas) 2 puslapis
Pedagoginė psichologija (konspektas) 3 puslapis
Pedagoginė psichologija (konspektas) 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.Pedagoginės psichologijos objektas, problemos, pagrindinės sąvokos, metodai.
2. mokymo ir auklėjimo.3. psihologinio vaikų pasirengimo mokytis.4. gabių vaikų mokymo ir auklėjimo.5. mokytojo parengimo ir jo pasirengimo pedagoginei veiklai.6. kompiuterizacijos poveikis psichikai.Sąvokos : išmokimas, mokymas, intelektas, nuostata, motyvas; labiau specifinės sąvokos: stimulo valdžia, turinio validumas, mokytojo nuoširdumas.Metodai:naudojami visi metodai: koreliaciniai tyrimai, eksperimentas, aiškinamasis tyrimas. Tai trys pagrind. dažniausiai naudojami . Aiškinamasis - nustatomi kintamųjų ryšiai. Tai kokybės tyrimas. Juose neapsiribojama tik stebėjimu, įvykių fiksavimu.
2.Mokytojo darbo tikslai ir uždaviniai.
Kiekvieną dalyką darant svarbiausia žinoti, pasirinkti ir įsisąmoninti darbo tikslus. Tikslų pasirinkimo kriterijai yra trys: 1. žmogaus ir jo gyvenimo misijos samprata;2. būsimosios visuomenės vizija ( pati sistema išugdė tokius nedrąsius vaikus ir t.t ) ;3. laikmetis ir visuomenės situacija vis tiek padiktuoja savus principus. Mokytojo profesija yra sudėtinga, nes daug kas priklauso nuo mokytojo asmenybės. Daug nulemia ir pati švietimo sistema, kiekviena šalis turi savo.Pvz. Danų - laisvas pasirinkimas ir t.t. o Lietuvoje - sąžinės ir minties laisvė, pakantumas, sugebėjimas bendradarbiauti, įsipareigojusi tautinei kultūrai. Bendras psichologinis tikslas: taip elgtis ie gyventi su vaiku, kad jis pats aktyviai veikdamas tyrinėdamas, atrasdamas ir priimdamas sprendimus, išgyvendamas sėkmę atsakomybę atrastų didžiausias žmogaus vertybes ir taptų reikšmingu kūrėju. Tai tikslas padėti augti vaikui dvasingu ir svarbiu visuomenės nariu. Bendrą tikslą padeda įgyvendinti šie daliniai tikslai: 1. augančio žmogaus identiškumo stiprinimas;2. mokymas pažinti save ir visada įsisąmoninti, kas manyje vyksta, ką darau, kodėl darau, kaip darau;3. laipsniškas mokinio pašaukimo iš esminių gyvenimo vertybių atskleidimas;4. mokymas pasirinkti tikslus, veiksmus, ir elgesį įsisąmoninti vertybes, save ir aplinkos galimybes;5. mokymas įvertinti savo veiksmus vadovaujantis tikslo ir esminių vertybių kriterijais;6. mokymas branginti gyvenimą ir džiaugsmingai kurti savo gyvenimo istoriją;7. mokymas mokytis per savo patyrimą vadovaujantis būties vertybėmis;8. visų bendrųjų ir specialiųjų sugebėjimų lavinimas. Šiems tikslams pasiekti yra būtina, kad mokytojai būtų profesionalūs;mokykloje vyrautų dvasinė laisvė ir tolerancija; mokykla ir šeima bendradarbiautų ir pasitikėtų viena...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5532 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (5532 ž.)
Darbo duomenys
  • Psichologijos konspektas
  • 4 psl., (5532 ž.)
  • Word failas 153 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt