2006……..
Patentų teisės šaltiniai(LT ir ES). Patentų teisės šaltiniai, subjektai, objektai. Patento savininko teisės, jų gynimo būdai. Tarptautinė patentų registravimo sistema.
Dėst. Algimantas Pliauga
2006…………
Recenzentas
.........................................
2006………..
Kaunas 2006
Veiklos sritys
Profesinės kompetencijos
1. Faktinės ir teisinės informacijos apdorojimas ir analizė;
Gebėti rasti teisinę informaciją;
2. Komercinės teisės subjektų juridinės veiklos organizavimas
Gebėti teikti juridines konsultacijas įmonės, įstaigos ir organizacijos administracijai įmonės veiklos klausimais, teikti konsultacijas fiziniams asmenims nustatytos kompetencijos ribose;
Gebėjimas atstovauti įmonių, įstaigų, organizacijų taip pat ir piliečių interesus teismuose, arbitražuose ir kitose valstybinėse ir visuomeninėse įstaigose ir organizacijose Lietuvoje ir užsienio valstybėse;
Gebėjimas teisinėmis priemonėmis užtikrinti įmonės, įstaigos, organizacijos komercinių ir technologinių bei valstybinių paslapčių apsaugą.
3. Teisinės atsakomybės pagrindų ir ribų vertinimas
Gebėti apibrėžti ir taikyti teisinę atsakomybę privatinės teisės reguliavimo sferoje.
PROFESINIŲ KOMPETENCIJŲ, KURIAS SIEKIAMA PADEMONSTRUOTI ŠIUO DARBU, SĄRAŠAS
ĮVADAS
Aktualumas: kalbant apie išradimus mūsų visuomenėje, pažymima jų svarba - kaip bet kurios technikos srities plėtros įrankis ir rezultatas. Dar XV a. suvokta, kad teisės aktais galima ir būtina reglamentuoti intelektinės veiklos rezultatų apsaugą ir taip ne tik morališkai padėti kūrėjui, bet ir pasiekti akivaizdžių ekonominių rezultatų. Patentas yra juridinis dokumentas, patvirtinantis išradimo autorystę ir patento savininko išimtinę teisę tuo išradimu disponuoti. Patentų registravimo ir apsaugos sistemų apsaugos aktualumą rodo didėjantis kapitalo ir investicijų judėjimas, o esant pakankamai intelektinės nuosavybės apsaugai konkrečioje valstybėje, didėja privataus kapitalo savininkų susidomėjimas tam tikromis ekonominėmis teritorijomis.
Šiuo metu patentinę teisinę apsaugą daugelyje Europos valstybių (įskaitant, Lietuvą) galima įgyti pasinaudojant bet kuria iš šių trijų patentų registravimo ir teisinės apsaugos sistema – nacionaline, tarptautine arba Europos patento. Praktikoje tai dažnai kelia klausimą, kuria sistema pareiškėjui tikslingiausia naudotis norint įgyti patentinę apsaugą keliose valstybėse. Vertinant kiekvieną iš šių sistemų atskirai, galima pastebėti kai kuriuos skirtumus, dėl kurių būtent ir turi apsispręsti kiekvienas pareiškėjas.
Darbo tikslai: Aptarti procedūrinius patentų įgijimo šiose sistemose aspektus, palyginant su patentų įgijimu susijusių procedūrų panašumus ir skirtumus šiose sistemose; panagrinėti jų tarpusavio sąveiką ir ryšius. Pagrindiniai aspektai, kuriais...
Šį darbą sudaro 11848 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!