Kita

PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS

10   (1 atsiliepimai)
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 1 puslapis
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 2 puslapis
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 3 puslapis
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 4 puslapis
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 5 puslapis
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 6 puslapis
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 7 puslapis
PAAUGLYSTĖ - POKYČIŲ LAIKAS 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

2019-2020 m. m.
ĮVADAS
Paauglystė – tai natūralus žmogaus pasikeitimų raidos laikotarpis, tarp vaikystės ir suaugusio žmogaus gyvenimo pradžios. Pagrindiniai pokyčiai vyksta fizinėje, psichologinėje ir socialinėje sferose. Šiuo metu jaunas žmogus pradeda mąstyti apie savo ateitį, suprasti savo vertybes, bei pradeda vertinti savo veiksmus. Paauglystė - pats gražiausias gyvenimo tarpsnis, kai iš vaiko tampama suaugusiu, bet ir tuo pačiu pats sunkiausias laikas pačiam paaugliui ir jo artimiesiems.
Referato tikslas: Išsiaiškinti, kodėl paauglystė yra vadinama pokyčiu laiku.
Referato uždaviniai:
1. Kada išryškėja pirmieji paauglystės požymiai?
2. Kaip sėkmingai tapti suaugusiu žmogumi?
PAAUGLYSTĖS PRADŽIA
Paauglystės amžiaus tarpsnio ribos gana sąlygiškos. Didžioji dali mokslininkų į tai turi skirtingus požiūrius. Globaliai yra nusistovėjusi nuomonė, kad paauglystė apima 12 – 18 metų amžiau starpsnį. Kai kurie mano, kad šis laikotarpis prasideda nuo 10 – 11 metų ir tęsiasi iki 22 – 25, kai šnekama apie atskirus brandos veiksnius. Šis laikas nėra konkrečiai taikomas visiems tokio amžiaus žmonėms, nes dabar ypač didelę įtaką daro aplinkos įvairūs faktoriai. Paauglystė nuo visų amžiaus tarpsnių skiriasi tuo, kad tai – didžiausių pokyčių metas. Todėl ji skirstoma į dar du tarpsnius: ankstyvąją (nuo 12 iki 15) ir vėlyvąją (nuo 16 iki 18) paauglystę.
Paauglystės pradžia – pradžia didelių išbandymų paauglio šeimai. Dauguma internete rastų straipsnių paauglystės tema buvo koncentruotos būtent į šią temą – paauglio bendravimą bei santykius su tėvais. Kaip išlaikyti gerus santykius su savo vaikais yra labai plati ir aktuali žmonėms tema, todėl nenuostabu, kad daugelyje straipsnių nagrinėjama būtent ši problema.
Ankstyvosios paauglystės metu vaikai tampa uždaresni, nes bijo, kad juos ne taip supras, dėl to tėvai pradeda kaltinti paauglio draugus, kompiuterinius žaidimus ar televiziją. Dėja šie išvardyti dalykai nesusije su paauglio uždarumu ir elgesiu. Dažniausiai tai priklauso nuo paauglio pasaulėžiūros pasikeitimo. Šiuo laiku paauglį dažniausiai užgauna nepasitikėjimas. Todėl paaugliai dažnai nenorėdami įžeidžia savo artimuosius, vis rečiau dalinasi savo išgyvenimais, slepia viską, ką kiti, jo nuomone, gali išjuokti....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1019 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • ĮVADAS 3
  • 1. PAAUGLYSTĖS PRADŽIA 4
  • 2. PO ŽINGSNELĮ Į SUAUGUSIŲJŲ PASAULĮ 6
  • IŠVADOS 7
  • ŠALTINIAI 8

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
8 psl., (1019 ž.)
Darbo duomenys
  • Biologijos rašto darbas
  • 8 psl., (1019 ž.)
  • Word failas 29 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt