Analizės

P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas

10   (1 atsiliepimai)
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 1 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 2 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 3 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 4 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 5 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 6 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 7 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 8 puslapis
P. Bergeris "Sociologija". Sociologija – kaip individualus žaidimas 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Sociologas pats turi sugebėti užkariauti aplinkinių dėmesį ir tai nėra lengva. Pirmiausia reikia išsiaiškinti iš kur atsiranda socialinės problemos, o po to galima pradėti dirbti socialinį darbą. Sociologija nėra praktinė veikla, tai – pastangos suprasti. Socialinis darbas – tai praktinė veikla.
Ir kiekvienam, kuriam patinka dirbti su žmonėmis, domėtis jų veikla, gali būti geru sociologu. Kaip visuomenės gyvenimas apima visas gyvenimo sritis, taip ir geram sociologui darbo gali atsirasti visur – ar tai būtų visuomenės gyvenimas, ar šiukšlynų gyventojai. Gyvenime visur egzistuoja žmonių tarpusavio santykiai. O sociologija domisi tuo, ką ir kaip žmonės daro. Geranoriškas domėjimasis žmonėmis, taip pat, kaip ir turint piktavališkų kėslų, gali paskatinti studijuoti sociologiją. Sociologas, kaip asmuo užsiima švietėjiška veikla, individų ir visos bendruomenės labui. Su sociologija turėtų būti susipažinę visi, kurie susiję su žmonių bendravimu.
Sociologija gana jaunas mokslas, pagrįstas modernia sąmoningumo forma. Tai mokslas apie visuomenę, kaip disciplinos objektą. Kaip ir daugelis sociologijoje naudojamų terminų, “visuomenė“ paimtas iš kasdieninės vartosenos, ir jo reikšmė nėra pakankamai apibrėžta. ,,Sociologui visuomenė – tai didelis žmonių santykių kompleksas“2 arba tarpusavio sąveikų sistema. Sociologas turi omenyje sąveikos ypatybes, abipusę priklausomybę ir savitarpio santykius. Visuomenę sudaro tokių socialinių įvykių visuma. Tyrimų medžiagos galima atrasti visose žmonių veiklos srityse, bet ne visi šios veiklos aspektai yra jo tyrimo objektai, tai tam tikras tokios veiklos aspektas. Sociologą domina žmonių veikla, jis dažnai tiria neoficialiąsias sampratas ir interpretacijas, stengiasi perprasti žmonių poelgius. Socialinės paslaptys glūdi už socialinių struktūrų fasadų. Noras įsiskverbti į šias paslaptis analogiškas sociologiniam smalsumui. Jei sociologą domina valdžia, jis stengsis prasibrauti už oficialių mechanizmų, kurie turėtų reguliuoti valdžią bendruomenėje. Suvoks organizacijos tikslus, vidinius ir išorinius suvaržymus.
. Sociologiniam sąmoningumui būdingas demaskavimo veiksnys.
Ekonomikoje egzistuoja formalios ir neformalios organizacijos, sociologas stengsis suprasti abiejų organizacijų veiklą. Vedybose nagrinėjama abipusė vyro ir moters sąveika. Manoma, kad iš anksto kruopščiai apibrėžti ir suplanuoti santykiai sukuria pageidaujamas emocijas. Tai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3620 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (3620 ž.)
Darbo duomenys
  • Sociologijos analizė
  • 9 psl., (3620 ž.)
  • Word failas 93 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt