Konspektai

MS-DOS ir tekstinės bylos kūrimas

9.0   (3 atsiliepimai)
MS-DOS ir tekstinės bylos kūrimas 1 puslapis
MS-DOS ir tekstinės bylos kūrimas 2 puslapis
MS-DOS ir tekstinės bylos kūrimas 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

MS – DOS bylos ir katalogo sąvoka, komandų apžvalga. Tekstinės bylos kūrimas.

Ištrauka

I. MS-DOS struktūra. MS-DOS operacinės sistemos pagrindą sudaro trys bylos: command.com – komandų interpretatorius, io.sys ir msdos.sys – sisteminės bylos. Be jų svarbios dar kelios bylos, nors jos nėra būtinos MS-DOS dalys: autoexec.bat ir config.sys – pagalbinių programų paleidimo ir tvarkykių konfiguracijos bylos, edit.exe – teksto redaktorius, search.exe – paieškos sistema, scandisk.exe – disko klaidų taisymo programa ir kt.
II. Katalogų ir bylų samprata.
III.Komandos.
1. Cd. Iškviečia vartotojo nurodytą katalogą ir į jį įeinama. Su komanda cd.. galima grįžti vienu katalogu atgal, t.y. išeiti. Komanda rašoma: cd [d:\ kelias\katalogo_vardas]. Norint peržiūrėti katalogo turinį kaip ir byloms naudojame komandą dir.
2. Dir. Diskinės atminties įrenginio disko turinį ir informaciją apie bylas galima sužinoti su vidine komanda dir, kurios formatas: dir [d:\kelias\ pavadinimas] [/parametrai]. Čia d: vardas disko, kurio turinį norime sužinoti. Papildomos disko turinio pateikimo galimybės nusakomos šiais parametrais: P- informacija ekrane pateikiama puslapiais; W- disko turinys išdėstomas ekrane į penkis stulpelius, nurodant tik bylų pavadinimus; A: atributas - parodomos bylos, turinčios nurodytus atributus (+R- be įrašymo galimybių; -R- galima skaityti ir įrašyti informaciją; +A- suspausta byla; -A- nesuspausta; +H- paslėpta byla; -H- nepaslėpta; +S-sisteminė byla; -S- nesisteminė); O:požymis- surūšiuoja išvedamą informaciją pagal nurodytą požymį (N- vardą; E- išplėtimą; D- sukūrimo datą; S- dydį); S- parodomos katalogų ir pakatalogių turinys; B- ekrane užrašomi tik bylų pavadinimai; L- informacija užrašoma mažosiomis raidėmis.
3. Md. Sukuria naują katalogą: md [d:\kelias\katalogo_vardas].
Sukuria pakatalogį: mkdir [d:\kelias\katalogo_vardas].
4. Rd. Pašalina tuščią katalogą: rd [d:\kelias\katalogo_vardas]. Norint pašalinti katalogą su bylomis bei pakatalogiais naudojama komanda: deltree /Y [d:\katalogo_vardas] (/Y- prašoma leidimo šalinti).
5. Move. Perkelia katalogus: move [ka keliam] [kur keliam].
6. Tree. Parodo kompiuterio diskinės atminties katalogų struktūrą (medį):
Tree [d:\katalogas] [parametrai]; parametrai:/F- parašo kiekviename kataloge esančių bylų pavadinimus; /A- medžiui piešti naudojamas simbolių rinkinys.
7. Deltree. Ištrina katalogų medį su bylomis.
8. Type. Tekstų bylų turinį galima pamatyti ekrane su duomenų rašymo komanda:
type [d:\kelias\pavadinimas].
9. Rename. Esamą bylos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 712 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (712 ž.)
Darbo duomenys
  • Informacinių technologijų konspektas
  • 3 psl., (712 ž.)
  • Word failas 36 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt