Analizės

Mokinio psichologinė charakteristika

10   (1 atsiliepimai)
Mokinio psichologinė charakteristika 1 puslapis
Mokinio psichologinė charakteristika 2 puslapis
Mokinio psichologinė charakteristika 3 puslapis
Mokinio psichologinė charakteristika 4 puslapis
Mokinio psichologinė charakteristika 5 puslapis
Mokinio psichologinė charakteristika 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vieno mokinio charakteristikai pasirinkau S. Daukanto vidurinės mokyklos 7 klasės mokinę Jarmoškaitę Justiną. Pasirinkau šią mergaitę, nes ji labai gerai mokosi, yra aktyvi ir noriai bendraujanti. Šio darbo tikslas: pažinti mokinio asmenybę, jo individualybę, apibendrinti surinktą medžiagą ir padaryti pagrįstas išvadas.
Analizė
Stebėtos mergaitės vardas – Justina. Jai 13 metų ir ji mokosi 7b klasėje. Justina atitinka savo amžiaus tarpsnio fizinį išsivystymą, tačiau jos tėvai apkrauna mergaitės dienotvarkę, neapskaičiuodami vaiko pajėgumo. Todėl mergaitė nuo tokio didelio krūvio jaučiasi pavargusi, greitai atsiranda nuobodulys ir taip pat greitai gali įsitraukti į įvairiausią pamokos veiklą (iš pokalbio su mergaite ir klasės auklėtoja). Ją galima priskirti prie hiperaktyvių mokinių grupės. Po pamokų Justina lanko du būrelius (iš pokalbio su mergaite). Mergaitė neskiria didelio dėmesio savo išvaizdai, jai nesvarbu kaip ji atrodo, kaip apsirengusi. Pavėlavus į pamoką gali ateiti nesusišukavusi. Sveikatos sutrikimais mergaitė nepasižymi, ji priskiriama prie 1 sveikatos grupės. Šeimos materialinės sąlygos labai geros. Tėvai turi savo verslą. Jie stengiasi kuo įmanoma daugiau laiko praleisti su savo vienturte dukterimi, tačiau tai padaryti pavyksta ne visada.
Justina stengiasi mokytis, ji nenori gauti blogų pažymių, o tik gerus. Savo tolimesnį gyvenimą ji sieja su mokslu. Tačiau mokymosi procesą mergaitė supranta kaip savo pareigą, o tai nėra labai gerai (1 priedas). Kai vaikui mokytis patinka, tuomet mokslas tampa lengvesnis, paprastesnis. Savo pareigą, t. y. mokymąsi, Justina atlieka labai gerai. Mergaitės pažymiai pirmą pusmetį: lietuvių kalba – 9; anglų kalba – 9; vokiečių kalba – 10;istorija – 9; geografija – 10; matematika – 9; biologija – 9; fizika – 9; dailė – 10; technologijos – 10; muzika – 10; kūno kultūra – 10 (duomenys iš dienyno). Kaip matyti, Justina tikrai mokosi labai gerai. Per pamokas ji greitai įsitraukia į darbinę veiklą, ji visuomet padaro užduotus namų darbus, tačiau ji per pamokas nemėgsta labai reikštis. Per pertraukas moksleivė bendrauja su bendraklasiais, gal...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1393 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1393 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos analizė
  • 6 psl., (1393 ž.)
  • Word failas 50 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę

www.nemoku.lt Panašūs darbai

8 klasės mokinio psichologinė charakteristika

8 klasės mokinio psichologinė charakteristika Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Autizmu sergančių žmonių psichologinė charakteristika (būsenos) ir bendravimo bei psichologinės pagalbos teikimo ypatumai

Autizmu sergančių žmonių psichologinė charakteristika (būsenos) ir bendravimo bei psichologinės pagalbos teikimo ypatumai Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Mokinio charakteristika

Mokinio charakteristika Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą

Mano psichologinė charakteristika

Mano psichologinė charakteristika Asmenybės psichologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt