Konspektai

Marketingo koncepcija funkcijos ir rinkos

10   (3 atsiliepimai)
Marketingo koncepcija funkcijos ir rinkos 1 puslapis
Marketingo koncepcija funkcijos ir rinkos 2 puslapis
Marketingo koncepcija funkcijos ir rinkos 3 puslapis
Marketingo koncepcija funkcijos ir rinkos 4 puslapis
Marketingo koncepcija funkcijos ir rinkos 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Marketingo koncepcija funkcijos ir rinkos.
• Marketingas yra sudėtinė menedžmento dalis, tikslu plėtoti prekybą, didinti užimtumą, vertinant vartotojų poreikius ir visas pastangas nukreipiant tų norų tenkinimui. Iš kitos, marketingas nustato santykį, tarp gamybos resursų ir prekių bei paslaugų paskirstymo, apibrėžia ir valdo pastangas, siekiant maksimaliai parduoti tam tikrų prekių ar paslaugų galutiniam vartotojui.
• Marketingo valdyme yra atliekama analizė, planavimas, priemonių diegimas ir jų kontrolė. Geriausias yra gaunamas tuomet, kai nusistovi santykis tarp prekės, jos kainos ir kaštų, reikalingų jai pagaminti ir pripažinti rinkoje.
• Marketingo sampratoje koncepcija - idėjos nukreiptos į vartotojo poreikių tenkinimą; f-ja - atskirų pakopų veikla, nukreipta į vartotojų poreikių tenkinimą, ir valdymas - proceso susidedančio iš specifinių f-jų, sprendžiančių mainų uždavinius, valdymas.
Nagrinėjant marketingo, kaip mokslo, proceso, evoliuciją, pradžioje yra apati paprasčiausia situacija, kai paslaugų teikėjas yra greta vartotojo, tuomet poreikį nustatyti yra gana nesudėtina. Toliau vystantis gamybai, verslui, gamintojas paprastai tolsta nuo vartotojo, todėl tyrimai, analizė, poreikio nustatymas tampa sudėtingu procesu. Atsiranda perteklinė gamyba, ir tenka mažinti kainą, todėl marketinge labai svarbus momentas yra lūžio taško nustatymas, iki kokio lygio gamina mažinti kainą, kad gamyba arba paslaugos tiekimas būtų nenuostolingas. Gamybos kaštuose vis didesnę vietą užima transportavimas sandėliavimas, komplektavimas, t.y., tos operacijos, kurios nesusijusios su tiesioginiu produkto kūrimu. Norint suaktyvinti rinkas, atsiranda lydimoji paslauga - reklama, pardavimų mokslas, vartotojų informacija, todėl marketingo, kaip mokslo, kaip atskiros verslininkystės atsiradimas, sudarė prielaidas atsirasti tampriam ryšiui tarp gamintojo/pardavėjo ir pirkėjo. Šioje grandyje atsiranda visiškai naujos verslininkystės sritys: rinkų tyrimai, prekės įvedimas į rinką, reklamos panaudojimas. Marketinge labai svarbu ne tik įvertinti poreikį, kiekį ar kokybę, bet ir perkamumo galią. Atrasti naujas pirkėjų skatinimo formas, sukurti visą kompleksą darbų, pastangų, nukreiptų į vartotojo interesų tenkinimą. Būtent su marketingo atsiradimu, patvirtinama, kad vartotojas visada teisus, ir gamintojas/paslaugų teikėjas, negali primesti jam savo valios. Tai labai paskatino konkurencijos vystymąsi, tarpusavyje atsiranda konkurencija ne tik...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2118 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (2118 ž.)
Darbo duomenys
  • Rinkodaros konspektas
  • 5 psl., (2118 ž.)
  • Word failas 73 KB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt