Šperos

Lietuvos visuomeninė geografija

9.0   (3 atsiliepimai)
Lietuvos visuomeninė geografija 1 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 2 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 3 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 4 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 5 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 6 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 7 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 8 puslapis
Lietuvos visuomeninė geografija 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1. Dabartinė Lietuvos ekonominė būklė. Dabartinė LT ekon. Būklė pakankamai gera, pernai BVP kilo 9%, šiemet 7%, vėliau irgi didės, tik ne taip sparčiai. Pvz. ES BVP prognozuoja, kad didės tik 2%. Bet palyginus su tarybų laikais pramonės indėlis į BVP sumažėjo 40%, ir dabar yra mažiau nei 10%, ž.ū. indėlis sumažėjo 60% ir siekia 20-23%, bet užtat išsiplėtė aptarnavimo sfera, jos indėlis į BVP didžiausias 60%. Taigi, ekonomika kyla, bet gerėja prekyba, aptarnavimo sfera, o švietimas, moklas ir kultūra yra katastrofinės būklė.
31. Lietuvos elektroenergetika, perspektyva. Elektroenergetika rodo ekonominį, kultūrinį ir kitokį krašto išsivystymo lygį. LT ilgą laiką pagr. energijos šaltinis buvo malkos. Pirmoji elektrinė LT įrengta 1892 Rietave. XX am 1 d-metyje Virvyčios žemupyje įrengta pirmoji HE. 1983 metais paleista Ignalinos AE. 1975 metais buvo baigta elektrifikuoti visa LT, elektrifikuotas Vilniaus - Kauno geležinkelis. LT savo energetiniais ištekliais negali pasigirti – jie patenkina maždaug 4 %, o ES kelia reikalavimus patenkinti 12 %. Visu pajėgumu paleidus turimas hidroelektrines, bei statant naujas tai būtų galima padaryti, tačiau naujų HE statybai taip pat prieštarauja ES, nes jos labai pakeičia natūralią aplinką. 2003 metais LT buvo pagaminta 70157 gwh EE iš jų sunaudota 11958 gwh. Taigi Lietuva dabar pagamina daug daugiau elektros E nei pati gali sunaudoti. Daugiausiai jos pagamina Ignalinos AE. Ignalinos AE pasak švedų dar galima eksploatuoti be problemų 15 metų, tačiau pagal ES reikalavimus ją uždarius pagrindine taps Kauno HE šiuo metu ji veikia maždaug puse pajėgumo. Šiuo metu galingiausios elektrinės yra: Ignalinos AE, Lietuvos šiluminė, Kruonio hidroakumuliacinė, Vilniaus 3-ioji šiluminė. Dabar LT priklauso Šiaurės Europos elektros energijos linijai, ateityje galvojama prisijungti prie vakarų energetinės linijos, per Lenkijos negalingą liniją.
61. Žemės ūkio vieta Lietuvos ūkio struktūroje. 1 am. m.e. plinta žemdirbystė, palaipsniui vystosi augalininkystė. Pagrindiniu ūkio vienetu buvo šeima. Užsiminėjo: medžiokle, bitininkyste, gyvulininkyste ir žemdirbyste. Iki 19 am.vid. L.ž.ū....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 14165 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (14165 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvų geografijos špera
  • 9 psl., (14165 ž.)
  • Word failas 258 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt