Pristatymai

Krikščionybė ir penki islamo stulpai

9.2   (3 atsiliepimai)
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 1 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 2 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 3 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 4 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 5 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 6 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 7 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 8 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 9 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 10 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 11 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 12 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 13 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 14 puslapis
Krikščionybė ir penki islamo stulpai 15 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• Krikščionys tiki mylinčiu Dievu, kuris apsireiškia, ir kurį gali pažinti kiekvienas žmogus šiame gyvenime. Kartu su Jėzumi Kristumi asmens dėmesys kreipiamas ne į religinius ritualus ar gerų darbų atlikimą, o į džiaugimąsi santykiu su Dievu ir gilesnį Jo pažinimą. Tikėjimas Jėzumi Kristumi, o ne tik jo mokymu, leidžia krikščioniui pajusti džiaugsmą ir gyvenimo prasmę. Savo gyvenimo žemėje metu Jėzus apie save kalbėjo ne tik kaip apie pranašą, rodantį į Dievą, ar kaip nušvitimo mokytoją, jis sakė esąs Dievas žmogaus pavidalu. Jis darė stebuklus, atleido žmonėms jų nuodėmes ir sakė, jog kiekvienas juo tikintis turės amžinąjį gyvenimą. Jis sakė: „Aš - pasaulio šviesa. Kas seka manimi, nebevaikščios tamsoje, bet turės gyvenimo šviesą“.Krikščionys Šventąjį Raštą laiko Dievo užrašyta žinia žmonijai. Šventasis Raštas atskleidžia Dievo asmenį, Jo meilę ir tiesą, bei tai, kaip galima turėti ryšį su Dievu, kartu jis atskleidžia istorinius Jėzaus gyvenimo bei stebuklų užrašus. Nepaisant su kokiomis aplinkybės krikščionis susiduria savo gyvenime, jis pasitikėdamas gali kreiptis į išmintingą bei galingą Dievą, kuris jį myli. Krikščionys tiki, jog Dievas išklauso maldas ir jų gyvenimas turi prasmę, kai jie gyvena garbindami Dievą.
• Musulmonai tiki, jog yra vienintelis visagalis Dievas, vardu Alachas. Jis yra virš visos žmonijos, transcendentinis. Alachas yra visatos kūrėjas ir gero bei blogo šaltinis. Viskas, kas nutinka - Jo valioje. Jis yra galingas ir griežtas teisėjas, gailestingas savo sekėjams priklausomai nuo jų gerų darbų gyvenime bei religinio pasišventimo. Sekėjas yra Alacho tarnas. Musulmonai gerbia kelis pranašus. Mahometas yra laikomas paskutiniuoju pranašu ir jo žodžiai bei gyvenimo pavyzdys yra autoritetas asmeniui. Būdamas musulmonu, žmogus turi atlikinėti penkias religines pareigas: 1. Kartoti maldą apie Alachą bei Mahometą. 2. Kartoti tam tikras maldas arabiškai penkis kartus per dieną. 3. Aukoti vargšams. 4. Vieną mėnesį metuose pasninkauti - susilaikyti nuo maisto, gėrimo, sekso bei rūkymo nuo saulėtekio iki saulėlydžio. 5. Kartą per savo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1542 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Skaidrės (.ppt)
Apimtis
16 psl., (1542 ž.)
Darbo duomenys
  • Religijos pristatymas
  • 16 psl., (1542 ž.)
  • Skaidrės 194 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt