Pristatymai

Skaidrės - krikščionybė

10   (3 atsiliepimai)
Skaidrės - krikščionybė 1 puslapis
Skaidrės - krikščionybė 2 puslapis
Skaidrės - krikščionybė 3 puslapis
Skaidrės - krikščionybė 4 puslapis
Skaidrės - krikščionybė 5 puslapis
Skaidrės - krikščionybė 6 puslapis
Skaidrės - krikščionybė 7 puslapis
Skaidrės - krikščionybė 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Krikščionybė yra didžiausia pasaulio religija pagal pasekėjų skaičių (apie 2,4 mlrd.). Šios religijos nariai vadinami krikščionimis. Krikščionys paprastai tiki, kad Jėzus yra Dievo sūnus, antrasis Trejybės asmuo. Tai monoteistinė religija, joje yra tik vienas Dievas. Ji remiasi Jėzaus iš Nazareto gyvenimu ir mokymu.
• Krikščionybė atsirado I amžiuje Palestinoje, o jau Nerono laikais buvo žinoma daugelyje Romos imperijos provincijų.
• Betliejuje gimęs ir Nazarete užaugęs pranašas Jėzus Kristus davė pradžia naujam judėjimui, kuris revoliucingai pažvelgė į žydų Įstatymo traktavimą. Jėzus buvo charizmatinė asmenybė, kurios gyvenimas buvo lydimas ženklų ir stebuklų, būdingų tik iš aukštybių atėjusiam žmogui. Dar jam gyvenant daugelis išpažino jį kaip žydų Mesiją ir Dievo Sūnų.
• Jėzui mirus ant kryžiaus, po to prisikėlus ir pakilus į dangų, kaip skelbia Evangelijos, jo darbą tęsė 12 jo mokinių ir vis naujai prisijungiantys tikintieji.
• Kaip visapusiškai vieninga bendrija, gyvavo iki 484 metų, nors jau nuo I amžiaus pabaigos joje atsirasdavo įvairių sektų ir nukrypimų. Galutinis Krikščioniškos Bažnyčios skilimas į Rytų (stačiatikybė) ir Vakarų (katalikybė) įvyko 1054 metais. 1517 m. dėl Vakarų bažnyčios skilimo atsirado protestantizmas, o 1606 m. vykstant radikaliajai reformacijai vadinamosios Laisvosios bažnyčios.
• Katalikų bažnyčiai vadovauja Romos popiežius. Stačiatikybė pradžioje turėjo 5 patriarchus: Romos, Konstantinopolio, Jeruzalės, Antiochijos ir Aleksandrijos. Vėliau, po skilimo atsirado kiti: Gruzijos, Kijevo (Maskvos), Serbijos, Rumunijos ir Bulgarijos ir kiti.
Tikėjimas
• Krikščionys tiki, kad Jėzus yra Dievo Sūnus, žmogumi tapęs Dievas ir žmonijos Išganytojas; jo atėjimo pranašystę jie mato Senajame Testamente, todėl vadina jį Mesiju – Kristumi. Krikščionių teologijos pagrindai išreikšti ankstyvuosiuse visuotiniuose tikėjimo išpažinimuose. Jų turinys – kad Jėzus kentėjo, mirė, buvo palaidotas ir prisikėlė, idant tuo atvertų dangų tiems, kurie juo tiki ir pasitiki iš jo kylančiu nuodėmių atleidimu (išganymu); po to Jėzus esą su kūnu įžengęs į Dangų ir ten valdąs šalia Dievo Tėvo.
Jėzaus mirtis ir prisikėlimas
• Krikščionys tiki, kad Jėzaus prisikėlimas yra pagrindinė jų tikėjimo dalis...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 726 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Skaidrės (.pptx)
Apimtis
8 psl., (726 ž.)
Darbo duomenys
  • Religijos pristatymas
  • 8 psl., (726 ž.)
  • Skaidrės 718 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį pristatymą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt