Konspektai

Komercinė teisė (konspektas)

9.6   (2 atsiliepimai)
Komercinė teisė (konspektas) 1 puslapis
Komercinė teisė (konspektas) 2 puslapis
Komercinė teisė (konspektas) 3 puslapis
Komercinė teisė (konspektas) 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Komercinės teisės sąvoka ir dalykas. Komercinė teisė- gali tūrėti keletą reikšmių: 1Komercija galima butų suprasti kaip komercinę prekybą. Prekyba gali būti suprantama kaip: a)veiksmai t.y baigtiniv veiksmo tarpsnis arba kaip veikla t.y nuolatinis veiksmų atlikimas arba nuolat atliekami veiksmai. Taigi prekyba- tai nuolatiniai veiksmai susiję su pirkimo-pardavimo sandorio sudarymo. Komercinė prekyba- tai prekyba kuria siekiama pelno arba veikla kurią sudaro pirkimo-pardavimo veiksmai, kuriais siekiama pelno. 2komerciją galima suprasti kaip ūkinę veiklą:a)gamyba- nuolat atliekami veiksmai kuriais sukuriami tam tukri materialaus pasaulio dalykai. b)prekyba- tai nuolat atliekami pirkimo-pardavimo veiksmai, kurie kartu apima ir mainus bei bet kokį pasikeitimą prekėmis. c)paslaugų teikimas- tai nuolat atliekami veiksmai kurių procese sukuriamas ir parduodamas intelektualinis veiklos rezultatas arba atliekami kiti veiksmai patarnavimai. Išvados: ne bet kuri prekyba gamyba, paslaubų teikimas yra komercija ar ūkinė viekla. Ūkiniai veiklai būdingas požymis- pelno siekimas, tačiau tai, kad yra toks tikslas dar nereiškia, kad jis visada pasiekiamas. 3 Komerciją galima suprasti kaip verslą- tai tam tikra veikla kuria siekiama pelno. Komercija- tai tam tikrų veiksmų atlikimas kurio tikslas- pelno siekimas. Komercija neapima profesinės veiklos ar užsiėmimo kuriais siekiama pragyventi. Reiktų pabrėžti kad, pelnas nėra esminis požymis skiriantis komerciją nuo kitos veiklos. Todėl, kad šiuo atvėju viešoji įstaiga savo veiklą siekia patenkinti visuomeninius interesus- propoguoti senuosius filmus. Pelno gavimo šaktą reikia skirti nuo pelno siekimo. Darytinė išvada, kad tiksliau galima naudoti sąvoką ne pelno siekimas, o tokią sąvoką kaip tikslas privačių interesų tenkinimas. Viešieji intereasi- labai plati sąvoka iš esmės viešųjų interesų sąvoka pateikiama tik LR viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo tarnyboje derinimą (2004 06 15 pask. Redakcija). Jame nustatyta jog viešieji interesai- tai visuomeninis suinteresuotumas, kad asmenys dirbantys valstybinėje tarnyboje visus sprendimus priimtu nešališkai ir teisingai. Kartu čia galima rasti privačių interesų sąvoką- tai kandidato arba asmens dirbančio valstybinėje ternyboje, asmenyms turtinis ar neturtinis suinterisuotumas galintis turėti įtakos sprendimams atliekant...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 8495 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (8495 ž.)
Darbo duomenys
  • Komercinės teisės konspektas
  • 4 psl., (8495 ž.)
  • Word failas 185 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt