Konspektai

Komenskio Logo

10   (1 atsiliepimai)
Komenskio Logo 1 puslapis
Komenskio Logo 2 puslapis
Komenskio Logo 3 puslapis
Komenskio Logo 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Logo – universali mokymosi programa, pagrindinis „Komenskio Logo“ langas, komandos. Logo kalba. Jos tikslas – išmokyti naudotis kompiuteriu, kūrybiškai taikyti naujausias programavimo kalbų idėjas. Todėl Logo nėra įprasta programavimo kalba. Ji keičiasi drauge su kompiuterių programine įranga, nuolat atsižvelgiama į naujai atsiradusius reiškinius ar sampratas. Lietuvos mokykloms turime dvi Logo sistemas: „LogoWriter“, skirtą darbui DOS aplinkoje, ir „Komenskio logo“ – „Windows“ operacinei sistemai. Pastarąją panagrinėsime išsamiau

Ištrauka

Kalbėdami apie programavimo kalbas II vadovėlio dalyje, užsiminėme apie Logo kalbą. Jos tikslas – išmokyti naudotis kompiuteriu, kūrybiškai taikyti naujausias programavimo kalbų idėjas. Todėl Logo nėra įprasta programavimo kalba. Ji keičiasi drauge su kompiuterių programine įranga, nuolat atsižvelgiama į naujai atsiradusius reiškinius ar sampratas. Lietuvos mokykloms turime dvi Logo sistemas: „LogoWriter“, skirtą darbui DOS aplinkoje, ir „Komenskio logo“ – „Windows“ operacinei sistemai. Pastarąją panagrinėsime išsamiau.
„Komenskio Logo“ kalba galima užrašyti algoritmus panašiai kaip ir Paskalio kalba. Tik ji turi žymiai daugiau šiuolaikinių galimybių, pavyzdžiui, darbui su judančiais vaizdais arba programinės įrangos (langų, mygtukų) modeliavimui.
„Komenskio Logo“ sistema sukurta prieš keletą metų Slovakijoje. Ji išversta į keliolika kalbų, ja naudojasi Eoropos ir kai kurios tolimesnės šalys.
Pagrindinis „Komenskio Logo“ langas. Atvėrę programą, pirmiausia pamatome pagrindinį sistemos langą. Maloniai nuteikia sistemos pagrindinio lango apipavidalinimas – paprasta, aišku, vaizdu (13.1 pav.). Viršutinėje meniu juostoje išvardyti pagrindiniai veiksmai, kurie būdingi visoms „Windows“ sistemos programoms: darbas su bylomis, jų taisymas, langų, parinkčių nustatymas, žinynas. Dažniau reikalingi veiksmai, kaip įprasta, vaizduojami mygtukais.
„Komenskio Logo“ sistema skirta projektams kurti. Čia projektas – tai objektų, kurie aprašomi įvairiomis programavimo priemonėmis, visuma. Objektais laikomi kintamieji, duomenų tipai, procedūros.
Vėžliukas. Logo kalba pagrįsta Vėžliuko, atliekančio jam duodamas komandas, įvaizdžiu. (Todėl ši sistema tokia patraukli besimokantiems.) Taigi ir pagrindinis „Komenskio Logo“ sistemos veikėjas, algoritmo vykdytojas – Vėžliukas. Tai dinaminis objektas, kurį valdome komandomis. „Komenskio Logo“ sistema leidžia sukurti daugybę Vėžliukų – net iki keturių tūkstančių ir kiekvieną jų galima valdyti atskiromis komandomis ar programomis (procedūromis).
Komandos. Komandos – tai nurodymai Vėžliukui atlikti tam tikrus veiksmus. Sakoma, kad jas supranta Vėžliukas. Tokių komandų „Komenskio Logo“ sistema turi arti 200.
– kintamajam skaitmuo priskiriama reikšmė 5; komanda tebus nurodo, kad po ja užrašytam kintamajam (kad tai kintamojo vardas, rodo kabutės prieš jį) turi būti priskirta toliau einanti reikšmė;
priekin x
– Vėžliukas eina į priekį per x taškelių (pikselių);
dešinėn k
kairėn k
– Vėžliukas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 895 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (895 ž.)
Darbo duomenys
  • Informacinių technologijų konspektas
  • 4 psl., (895 ž.)
  • Word failas 44 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt