Referatai

Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės

9.6   (3 atsiliepimai)
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 1 puslapis
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 2 puslapis
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 3 puslapis
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 4 puslapis
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 5 puslapis
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 6 puslapis
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 7 puslapis
Klimato pokyčių priežastys ir pasekmės 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

 

 

ĮVADAS

Klimato kaita viena iš svarbiausių aplinkosaugos problemų šiandien, dėl jos globalinė temperatūra kylą, dėl to tirpsta ledynai, kyla jūros lygis, žiemos tam tikruose regionuose tampa šiltesnės ir daug kitų įvykių. Klimato kaita yra daugybės faktorių rezultatas, kurie atsispindi atmosferoje bei įvairiose žemės dalyse. Klimato kaita tai žymus ir neįprastas pasaulio dalies ar regiono klimato pokytis. Tai apima temperatūros, kritulių, vėjuotumo pokyčiai. Pagrinde dabar šis terminas yra naudojamas kalbant apie visuotinį arba globalinį atšilimą.

 1. KLIMATO KAITA

Klimato kaita tai yra žymus, neįprastas tam tikro regiono klimato pokytis. Į tai gali įeiti kritulių kiekio, temperatūros, vėjuotumo pokyčiai. Klimato kaita gali apimti įvairios trukmės laikotarpius. Dabar šis terminas dažniausiai vartojamas kalbant apie visuotinį atšilimą. Vis didėjantis globalinio klimato kaitos poveikis, verčia susimąstyti, kas mūsų laukia ateityje. Klimato kaita tampa aktualiausia ir brangiausiai kainuojančia ekologine problema. Dėl planetoje padidėjusios temperatūros gali kilti daug nepageidaujamų pasekmių: neprognozuojamas klimatas, dauguma žemės ūkiui šiandien naudojamų žemių virstų dykumomis, daug žemės paviršiaus būtų užtvindyta tirpstant poliariniams ledynams, padaugėtų miškų gaisrų, ligų, sausrų ir taip išnyktų kai kurios ekosistemos. Didelė dalis mokslininkų vieningai sutaria, kad pagrindinė klimato atšilimo priežastis yra pramoninė ir ūkinė žmogaus veikla. Dėl šios veiklos į atmosferą išsiskiriamas didžiulis kiekis šiltnamio efektą sukeliančių dujų, kurių pakankamai susidaro ir dėl natūralių procesų, todėl stiprėja šiltnamio efektas ir spartėja globalinio klimato atšilimas. Apie tai, kas vyksta su mūsų planeta, jos gamtiniais ištekliais, užterštumu, nykstančiomis gyvūnų rūšimis, kalbama vis garsiau ir galbūt turėtų būti kalbama dar dažniau, nes daugeliui žmonių ši tema atrodo niekaip tiesiogiai su jais nesusijusi. Tačiau kiekvienas iš mūsų darome įtaką planetai ir kartu kiekvienas galime prisidėti prie klimato kaitos mažinimo.

Mokslininkų nuomone, vidutinės atmosferos temperatūros padidėjimas 2 °C, palyginti su iki pramonine epocha, yra ta riba, kurią peržengus itin padidėja rizika, kad prasidės pavojingi ir galbūt katastrofiški pasaulio aplinkos pokyčiai. Ekologinis visuomenės švietimas yra būtinas, tačiau taip pat svarbi ir kiekvieno visuomenės nario iniciatyva, noras prisidėti prie dėl gamtos taršos iškylančių ekologinių uždavinių sprendimo.

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1220 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS 3
 • 1. KLIMATO KAITA 4
 • 2. PRIEŽASTYS 5
 • 3. PASEKMĖS 6
 • 4. POLITINIAI SPRENDIMAI 7
 • IŠVADOS 8
 • LITERATŪROS IR KITŲ INFORMACIJOS ŠALTINIŲ SĄRAŠAS 9

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
8 psl., (1220 ž.)
Darbo duomenys
 • Geografijos referatas
 • 8 psl., (1220 ž.)
 • Word failas 26 KB
 • Įkeltas: 2024 m.
 • Lygis: Mokyklinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt