Namų darbai

Kaip įmanomas mokslas – psichologija

9.4   (3 atsiliepimai)
Kaip įmanomas mokslas – psichologija 1 puslapis
Kaip įmanomas mokslas – psichologija 2 puslapis
Kaip įmanomas mokslas – psichologija 3 puslapis
Kaip įmanomas mokslas – psichologija 4 puslapis
Kaip įmanomas mokslas – psichologija 5 puslapis
Kaip įmanomas mokslas – psichologija 6 puslapis
Kaip įmanomas mokslas – psichologija 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Socialinės teorijos, tai teorijos analizuojančios mąstymo ir mokslo raidą. Bet koks pažinimas yra įmanomas tik tiek, kiek jis turi teoriją. Tačiau teorijos turi būti grindžiamos empirika, nes tik tai leidžia keisti tikrovę. Socialinėms teorijoms būdingas ganėtinai gilus kontempliavimas apie mąstymą kaip žmonės mąsto. Socialinėmis teorijomis grindžiama viskas, kam turi įtakos žmogaus mąstymas ir kas turi grįžtamąjį ryšį, t.y. įtakoja mąstymą atskiro individo ir net visos visuomenės.
Socialinės teorijos nėra apribotos vieno mokslo. Šios teorijos apima mokslų raidą/vystymąsi, skiria raidos etapus: 1. Ikimodernusis mokslas ( iki 17a. ); 2. Modernusis mokslas ( 17 – 19 a. ); 3. Postmodernusis mokslas ( 20a. antra pusė ). Itin svarbus žmonijai – Moderniojo mokslo periodas. Modernus mąstymas atmeta spekuliacijas dėl jų nepritaikomumo. Taip pat Modernus mąstymas siekia padėti keisti tikrovę.
Mokslinis pažinimas turi gana aiškias ribas. Todėl natūralu, kad turi savo problematiką. Juk bet kokios ribos yra probelema jau vien todėl, kad turi būti aiški formuluotė aiškinanti kas į tas ribas telpa, o kas jau nebe.
Psichologija, kaip vienas iš daugėlio mokslų, turinčių aiškias teorijas, taip pat turi aiškias ribas ir problematiką. Aiškus problemos suvokimas, leidžia ieškoti problemos sprendimo būdų, o tai įtakoja tolesnes mokslo vystymosi galimybes. Taigi, kad gebėtume suvokti problemas, reikia turėti tvirtus teorinius pagrinus. Šiuo atveju, naudinga žinoti ir įsisavinti kaip apskritai įmanomas toks mokslas, kaip psichologija.
Tikslas:
Aiškiai suformuluoti kaip įmanomas mokslas – psichologija, prieš tai suformuluojant pačio mokslo ir socialinių mokslų galimumą.
Kaip įmanomas mokslas?
Visų pirma reikėtų pradėti nuo to, kas yra mokslas ir ko reikia, kad mokslą būtų galima vadinti mokslu. Be to, būtina paminėti, kad pats mokslas savaime prasmės neturi. Mokslo prasmė yra už mokslo, už mokslo pajėgumo įtakoti pasaulio modelių formavimąsi.
Psichologiškai kalbant apie mokslą, jį reikėtų apibrėžti kaip sisteminį procesą, kurio tikslas įgyti daugiau žinių ir gilesnį supratimą. Taigi, kad bet kokį mokslą galėtume vadinti mokslu, jis turi teikti žinių, t.y., skatinti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1298 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • Turinys..1
 • Įvadas2
 • Tikslas.. 3
 • Kaip įmanomas mokslas?4
 • Kaip įmanomas socialinis mokslas?..5
 • Kaip įmanoma psichologija?..6
 • Išvados.7
 • Naudota literatūra8

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1298 ž.)
Darbo duomenys
 • Psichologijos namų darbas
 • 7 psl., (1298 ž.)
 • Word failas 69 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt