Šperos

Išsami logistikos informacija

10   (1 atsiliepimai)
Išsami logistikos informacija 1 puslapis
Išsami logistikos informacija 2 puslapis
Išsami logistikos informacija 3 puslapis
Išsami logistikos informacija 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Visuminė logistika skirstoma į atitinkamas šakas, kadangi yra daug gyvenimo ir visuomeninio ūkio sričių, kur susiduriama su materialinių gėrybių transportavimu. Pirmiausia logistika skirstoma į dvi pagrindines sritis: 1. teorinė arba makrologistika, 2. šakinė arba mikrologistika. Makrologistika apima svarbiausius, esminius logistikos teorijos klausimus, kadangi visi nori materialines gėrybes transportuoti pigiai, greitai ir patogiai. Tuo pačiu tai yra pgr. arba strateginiai logistikos reikalavimai, kurie tenkina visų šio proceso dalyvių poreikius; ekonomišką, techniškai racionalią ir gamtosaugos požiūriu tvarkingą logistiką. Mikrologistika susideda: 1. Karine logistika 2. Gamtinių ištekliu gavybos 3. Verslo logistika 4. Kitos logistikos sritys. Verslo logistiką dar galima skirstyti į: 1. Pramonės logistika 2. Prekybos logistika 3. Paslaugų logistika. Dažniausiai verslo logistika apibūdinama kaip materialinių ir informacinių srautų valdymas ir reguliavimas, siekiant įveikti poreikių skirtumus laiko ir nuotolio atžvilgiais. Todėl visai teisinga mintis, kad logistika - poreikių išlyginimas per laiką ir nuotolį. Be to dar akcentuojama, kad logistikoje svarbiausia - kokiomis funkcinėmis, dalykinėmis ir organizacinėmis priemonėmis pagerinami ir optimizuojami materialiniai srautai tarp įvairiausių verslininkų. Ch. Schulte logistikoje pabrėžia išskirtinį informacijos srautų, lydinčių materialinių gėrybių judėjimą, reikšmę. Vienas iš svarbiausių logistikos tikslų - reikalingą ir kokybišką gaminių kiekį pristatyti reikiamu laiku į numatytą vietą optimaliausiais kaštais. Taigi logistika visada apima šias būtinas sąvokas: kokybę, kiekį, laiką, vietą ir kainą.
Žodis "logistike" - kilęs iš graikų kalbos ir reiškia skaičiavimą, sąskaitybą. Vėliau įgijo ir kitas prasmes, kurios siejamos su bendrąja logika, jos mokslu ir atitinkamomis kitomis šakomis, pavyzdžiui matematine logika. Sąvoka "logika" taip pat kilusi iš graikų kalbos žodžio "logos", kuris reiškia kalbą, sąvoka, mokslą mintį, apibrėžimą. Dar antikoje, Atėnuose, buvo naudojama logisto sąvoka. Logistais vadinti komisijos nariai, tikrinę visuomeninių kasų išlaidas. Ir šiuo atveju turime sąvoką, kuri siejasi su kontrole, griežtesniu ir tikslesniu procesų bei reiškinių vertinimu. Mūsų amžiuje plačiau pradėjus taikyti ekonomikoje matematinius modelius, o ypač kompiuterinę techniką, atsirado galimybė tiksliau, labiau koordinuotai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 11940 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (11940 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos špera
  • 4 psl., (11940 ž.)
  • Word failas 288 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt