Šperos

Inžinerinė ir kompiuterinė grafika

9.4   (2 atsiliepimai)
Inžinerinė ir kompiuterinė grafika 1 puslapis
Inžinerinė ir kompiuterinė grafika 2 puslapis
Inžinerinė ir kompiuterinė grafika 3 puslapis
Inžinerinė ir kompiuterinė grafika 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

. Inžinerinės ir kompiuterinės grafikos tikslas ir uždaviniai.Kompiuterinės grafikos disciplina nagrinėja geometrinių ir grafinių objektų kompiuterinį formavimą,saugojimą,abdorojimą ir perdavimą kitoms sistemoms.K.G disciplina skirstoma į du lygius:1-vartotojams kurie sprendzia sios disciplinos nagrinėjamus uždavinius pasinaudodami programų paketais.2-kūrėjams, kurie patys kuria ir tobulina šias programas.KG skirstoma pagal rūšį į meninę, ekonominę, leidybinį, inžinerinę ir kt.KG pagal modeliavimo principą skirstoma I 2D ir 3D grafiką.
Programinę įrangą sudaro: 1 Bendroji dalis. Tai Windows. 2 Specialioji dalis. Tai paketai skirti kompiuterinei grafikai (autocad, pcad, corel draw, paint ir kt.).
4. Kompiuterinio projektavimo sistemos ir projektavimo etapai.Viena iš labiausiai panaudojamų KG sričių yra kompiut projekt sistemos. Kompiuteriniu požiūriu suprojektuoti objektą rieškia suformuoti jo skaitmeninį(digital)modelį detalizuotų iki taškų atkarpų ir trikampių ir keturkampių.
3. algoritmas tiesei generuoti.Grafinėse sistemuose objektų projektavimui naud įvairūs elementai,kuriuos mes vadin PRIMITYVAIS.primit pvz gali būti-atkarpa, teksto eilutė, užbrūkšniuotas plotas. Grafin sist.primityvas įvygdomas viena komanda.Visų šių primityvų pagrindas yra atkarpos apskritymo ir symbolių primityvai. Tiesei generuoti displėjuje dažniausiai naudojamas Brenzenheimo algoritmas,kuris keičia atkarpą į taškus,vygdant skaičiavimus sviekaisiais sk.
4. algoritmas apskritimui generuoti.Apskritimas labai dažnas brežinių ir vaizdų primetyvas,todėl grafiniuose paketuose gali būti keliųapskrit.generuoti.Vienas iš tokių algoritmų suskaido * aib* atkarpėlių ir toliau panaudojamas atkarpos generavimo algoritmas.Be šio metodo dažnai panaudojamas ir savarankiškas apskritimo generavimo algoritm.,kuris vadin.vidurio taško algoritmas.Kadangi skaičiuojant y-kordinatę reikia atlikti daug veiksmų,praktiškai skaičiojami tiktai1/8taškai, o visi kiti nustatomi simetrijos principu.Vidurio taškas įstatomas į apskritimo lygtį.Jei<0taškas yra viduje tai imama ta pati –y reikšmė.Jei vid taškas išorėje >0,tai y-reikšmė vienetu daugiau.
5. Daugiakampių užpildymas. Simbolių generavimas.Grafinėse sistemose labai dažnai naudojami ištisinio arba raštuoto užpildymo daugiakampiai.Sistemose naudojami du užpildymo būdai:vienu būdu nustatomas daugiakampio ir jo kertančiosios ekrano skleistine(eilutes)Kitu būdu pradedama užpildinėti nuo daugiakampio vid taško ir toliau palaipsniui pildomas palaipsniui kol pasiekiamos jo ribos. Skleistinių ir daugiakampio viršūnių sankirtos taškus abdoroti sunkiau,kadangi šiuose taškuose kertasi dvi briaunos.Kai abi briaunos vienoje skleistynės pusėje prie taškų sarašo pridedamas vienas taškas. Jeigu...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3192 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (3192 ž.)
Darbo duomenys
  • Programų špera
  • 4 psl., (3192 ž.)
  • Word failas 103 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Kompiuterio grafika

Kompiuterio grafika Programos Peržiūrėti darbą

Kompiuterinė grafika (referatas)

Kompiuterinė grafika (referatas) Programos Peržiūrėti darbą

Grafika ir 3D modeliavimas

Grafika ir 3D modeliavimas Programos Peržiūrėti darbą

Mokomoji kompiuterinė programa "Crocodile technology"

Mokomoji kompiuterinė programa "Crocodile technology" Programos Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt